Kaynanamla sürekli olarak tartışıyorum kızlar

Hani içinde patlasın derler ya öyle bi laf vardır benimde senelere sair yaşadıklarım bebelerden sonra oldu onun için gebeliğime engel olmadı ama sonradan patladı bende yazık kız bize :D:D

Valla 50 gb Sinbalta kullanıyorum daha çok ağır ilaçlar kullandım bağımlılık yaptı onlardan kurtulana kadar neleri çektim şimdi Sinbaltaya devamm iki gün almayınca kafam titriyo şu hani arabalarda kuçular var ya hareket edince sağa sola hareket eder aynen öyle oluyorum bunada şükür

Valla 50 gb Sinbalta kullanıyorum daha çok ağır ilaçlar kullandım bağımlılık yaptı onlardan kurtulana kadar neleri çektim şimdi Sinbaltaya devamm iki gün almayınca kafam titriyo şu hani arabalarda kuçular var ya hareket edince sağa sola hareket eder aynen öyle oluyorum bunada şükür
İçine atma hep içine atmaktan oluyor canım

Artık atmıyorum ama yılların çilesi belli yüzümde aynada baktığım yüze küskünüm bildin mi bu parçayı bebem hah işte geçmiş olsun işte giren girdi bi kere yapacak bişey yok birikim bu noktaya getirdi bunada şükür yapacak bişey yok ama üç aşağı beş yukarı hepimizin sıkıntısı malesef bu şekilde devam ediyor. Keşke ölümü bilseler keşke zulm etmeseler de yapacak bişi yok.

bende kulandım bir ara depresyon
ilacı kız doktor dedi kalkıp bir papas bile çırpamasın bir gün hapı almışım
uyumuşum tabi kış günü
bir gözümü açtım soba vardi o zaman gümbür gümbür yanıyor ışık açık ve kaşık sesleri geliyor dedim vakit ne vakti dedim mutfağa gittim yemek yiyorlar akşam yemeği benimkiler
2 de uyumuşum kaktım saat 8

Artık atmıyorum ama yılların çilesi belli yüzümde aynada baktığım yüze küskünüm bildin mi bu parçayı bebem hah işte geçmiş olsun işte giren girdi bi kere yapacak bişey yok birikim bu noktaya getirdi bunada şükür yapacak bişey yok ama üç aşağı beş yukarı hepimizin sıkıntısı malesef bu şekilde devam ediyor. Keşke ölümü bilseler keşke zulm etmeseler de yapacak bişi yok.
İşte ben baştan önünü kestim kadın nasıl delirdiğimide gördü iyiyiz şimdi mesela bu gün başım ağrıyor yemek yapamadım kadın dışardan yemek söyletti ac durma diye olacak olacak

bende kulandım bir ara depresyon
ilacı kız doktor dedi kalkıp bir papas bile çırpamasın bir gün hapı almışım
uyumuşum tabi kış günü
bir gözümü açtım soba vardi o zaman gümbür gümbür yanıyor ışık açık ve kaşık sesleri geliyor dedim vakit ne vakti dedim mutfağa gittim yemek yiyorlar akşam yemeği benimkiler
2 de uyumuşum kaktım saat 8
Bende kullandim ama baktim aptal gibi dolaniyorum iş yerinde hayalet gibiydim baktim olmuyor ilaci bıraktim amiri geldi soyledim memuru geldi söyledim ilacada gerek kalmadi

Geri