kendinizi kullandırtmayın

tugbaplg

Yeni Üye
Üye
kendinizi kullandırtmayın
bir adam vardı 8 yıl önce tanıştım.5 yılllık öğretmenim 8 yıl yolunu bekledim maddi manevi hep verdim o benim için bu hayattaki herşeydi okadar degerliydi ki yıllarca onun için her gece dua ettim atansın bir mevkiye gelsin evlenelim bir ömür mutlu olalım die meğer karsımdaki insan bunların hiç birine değmezmiş tam evlenecekken ben artık sana karsı birsey hissetmiyorum sakın benim sevgilim yapmaz o adam şerefsizmiş demeyin btnde öyle derdim inanın bana eğer o yapyıysa her insan yapar bence bir insan 8 yıl kör olablir mi bilmiyorum ama bence bu insanlıgın ayıbı lütfen kızlar kendinizi kullandırtmayın ben okadar çok verdim ki karsımakinin bana ihtiyacı kalmadı artık ve herşey bitti o zaman şimdi ben neyim kocaman bir hiç gençligimi baharında tükendim okadar çok acı çekiyorum ki anlatamam lütfenn hiç bir genç kız bunu yapmasın bütün gençligimi aldı elim den tüketti beni dipteyim çok kızgınınm öfkeliyim ama ona degil kendime bukadar ahmak oldugum için tek suçum sade ve sadece koşulsuz şartsız sevmek ve inanmak bu hayatta artık kimseyi sevebileceğime inanmıyorum

Son düzenleme:
Kötü bi durum Allah yardımcın olsun canım. Böyle insanlar dünya da çok var nasıl yapabiliyolar anlamıyorum hiç vicdanları sızlamıyo mu acaba. Allah öylelerini islah etsin. Rabbim sana da bol sabırlar ihsan eylesin canım.

öncelikler merhaba canim..

seni inan benden iyi kimse anlayamaz senin düstügün durumun biraz daha derini ne düsmüs biri olaraktan yaziyorum bunlari..bende tam 6 senemi verdim üstelik biz evlendik ve dünyalar güzeli bir kizimiz var derken buda aynen senin serefsiz gibi karsima cikip beni artik sevmedigini hic sevmedigini ve kalbinde hep baska biri oldugunu üstelik onun la beni nisanliyken aldattigini söylüyor..bunlari 4 senelik evliligin tamda kendimizi düzene koydugumuz bir zamanda pat diye söylüyor..düstügüm durumu sen düsün..bende hep verdim hep inandim asla dedim asla herkes yapar ama bu adam yapmaz dedim 6 sene bana dünyalari veren beni hic üzmeyen bir adam bir anda nasil olurda bu kisi olur......oluyor kimse kimse icin bir garanti bicemez malesef öyle nankör bir seyki bu ..kalbimiz parcalaniyor yetmiyor tekrar tekrar oluyor..sen yine iisinki evli ve cocuklu degilsin...ya ben elimde bir cocukla baba evine yallahh misali...neden bunu hakedecek ne yaptim?? hic ... sadece cok ama cok sevdim...ben nasil güveneyim artik insanlara 4 sene ayni yastiga baskoydugum adam daha bakislarindan ne demek istedigini anladigim adam o adam degilmis bana karken bana dokunurken baskasi varmis aklinda bu olabilirmi yada bunula yasanabilirmi?

rabbim hakkimizda hayirlisini versin diyorum ve beterinden korusun..kimsenin ahi kimsede kalmaz bunu bilir bunu söylerim....

çok kötü bir durum çok üzüldüm, kendimi düşündüm biran.. bende senin gibi sinirlenirdim öfkelenirdim kendime çok üzülürdüm verdiğim emeklere cektiğim acılara ve geçen zamana.bende güvenemem sevemezdim.. Allah yardımcın olsun umarım içindeki acı bir daha sızlamamak üzere diner.. inşallah karşına seni senden çok seven ve değer veren birisi çıkar....

Geri