kolaysa cümle kur:)

kuzlardan pizza almayagıttım arabamın emnıyte kemerını takmamısım kı sıcaktan patladım kuzularn dukkanında vantılatode varımııış oglanın lazımlıgınıd agoturdum ıyı beklettıler ayrıca pızza kuruydu hahaha

şaşı meydan gaz matematik

kuzlardan pizza almayagıttım arabamın emnıyte kemerını takmamısım kı sıcaktan patladım kuzularn dukkanında vantılatode varımııış oglanın lazımlıgınıd agoturdum ıyı beklettıler ayrıca pızza kuruydu hahaha

şaşı meydan gaz matematik

Gaz lambası elimde meydandan geçerkene şaşı gözlü matematik öğretmenimi gördüm :) hahahaha

Paspas, kolye, cindoruk, saltuklular :)) abarttım mı ne :)

gelın arabasına su sayacı taktırmıslar.bende onlara vakkum torbası hedıye ettım :D gelınde bana kıl fırlattı:D:D

- - - Updated - - -

cumlelerı unutmusum :D:D:D saat, elıt akıl hastanesı, lamba :D:DD:D:D

gelın arabasına su sayacı taktırmıslar.bende onlara vakkum torbası hedıye ettım :D gelınde bana kıl fırlattı:D:D

- - - Updated - - -

cumlelerı unutmusum :D:D:D saat, elıt akıl hastanesı, lamba :D:DD:D:D

Diyar elitin yuzunden delirip akil hastanesine yatmis ve orda saat basi lamba sayimi yapiyomus hahaha

Vuvuzela , günes yanigi , hemoroid , tuvalet fircasi

Dünya kupasına vuvuzela ile damga vuran afrikalılar , şimdi de tuvalet fırçası ile cilde sürülen hemoroid kreminin güneş yanığına birebir geldiği iddiası ile gündeme oturdular:zonked:

Kaynana - Borazan - Pespaye - Örümcek ?

Dünya kupasına vuvuzela ile damga vuran afrikalılar , şimdi de tuvalet fırçası ile cilde sürülen hemoroid kreminin güneş yanığına birebir geldiği iddiası ile gündeme oturdular:zonked:

Kaynana - Borazan - Pespaye - Örümcek ?

Arkadasim örümcek diye hitap ettigi görümcesine pespaye diyerek kaynanasininda borazan gibi sesiyle kafa sisirdiginden dert yandi

Amasör , dus jeli , cakil tasi , gezegen...

Geri