Lens kulananlar buraya

tesekkur ederim sagolun.. tabiki bilgi alısverisi cok onemli bu sayede bir fikir elde edebiliyoruz.. yıllık renkli lenslerde evet deneme şansı malesef ki yok, bu da firmalardan kaynaklanıyor.. ama kısa süreli renkli lenslerde deneme yapılabiliyor, bu da hiç bir optikte değil (sağlık bakanlığı tarafından yasaklandığı için), doktorlarda ve kontakt lens merkezlerinde.. Ankara' da olsaydınız, diyebilirdimki buyrun misafirimiz olun hemde kısa süreli markaları deneme şansınız olsun. aldıgınız lensin kutusunu attınızmı yada lensin lens kutusunda çekilmiş bir fotoğrafını görebilirsem belki yardımcı olabilirim markası konusunda.. her zaman kontakt lens konusunda cevap istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz.. memnuniyetle cevaplayabilirim elimden geldiği ve bilgimin yettiği kadar. ben teşekkür ederim.

Lensin kutusu yok iki adet lensim var biri freslokk diğerinin markasını bilmiyorum sadece lensi sakladığım solüsyon kutusu var belki anlarsınız bu iki resim bana ait biri gri diğeri yeşil..

[h=2][/h]
11124d7a1a131d68c.jpg

Bu gri renk olan lensim

11124d7a1a3921878.jpg

merhabalar.. öncelikle resimler çok bulanık olduğu için hani damarlımı değilmi tonların duruşu vs. gibi durumlar için daha net bir foto gerek.. bide 2 adet lensim var derken 2 cift mi yoksa teker teker 2 adetmi atam anlamadım orasını :) .. birde görmek istediğim resim ister gözünüzde ister lens kabının içinde kuş bakışı çekilmiş bir foto da olabilir ama biraz daha net rica edicem.. uğraştırıyorum sizi artık kusura bakmayın ;)

Haklısınız :D ben en kısa zamanda resim çeker atarım estafurullah ne demek asıl ben sizi uğraştırıyorum:D bu arada lensim 2 çift en kısa zamanda resimleri eklerim teşekkür ederim:)

walla bu kadar netlikte bana freshlook gibi geldi.. freshlook colorblends yeşil ve gri.. biraz daha net olmus olsa elegance bile olabilir diycem.. ama su anki goruntuyle fikrim freshlook ;)

Bri freshlokk evet hangisi hangisi bilmiyorum..Bundan sonra körü körüne almak yok:D sayenizde lens hakkında epey bilgim oldu çok teşekkür ederim iyi çalışmalar:)

Geri