Lens kulananlar buraya

Birinin fiyatı 45 di diğerini hatırlamıyorum hakkaten kazmayım:D:D

bende freslook kullnıyorum.hareli yeşil ve hareli mavii ..benim gözlerim koyu kahve her ikiside çok doğal duruyor.sanırım hareli olunca çok fazla yapay durmuyor..benim her iki rengide orjinal göz rengim zannediyorllar..freslook bende de ilk başlarda batma yapıyordu ama alıştım artık.fiyat oarakda uygun 35 tl. şimdilerde hareli ela almak istiyorum..

Birinin fiyatı 45 di diğerini hatırlamıyorum hakkaten kazmayım:D:D

estagfurullah.. :) 45 TL. olanın freshlook olma ihtimali yüksek fakat daha önce de elegance olabilir demiştim ya daha net olsaydı resim kesin bişey söylerdim.. elegance satışı da optiklerde 45 TL. civarı.. şimdi bende ikilemde kaldım.. fotolar net olmadığı için freshlook tezimiz hala geçerli :).. freshlook nasıldı konforu açısından duruşu görüşü vs. sıkıntı varmıydı?

bende freslook kullnıyorum.hareli yeşil ve hareli mavii ..benim gözlerim koyu kahve her ikiside çok doğal duruyor.sanırım hareli olunca çok fazla yapay durmuyor..benim her iki rengide orjinal göz rengim zannediyorllar..freslook bende de ilk başlarda batma yapıyordu ama alıştım artık.fiyat oarakda uygun 35 tl. şimdilerde hareli ela almak istiyorum..

merhabalar.. daha önce de yazmıştım bu forumun 3. sayfasında sanırım, "freshlook colors serisi haresiz seri olup, lens olduğu belli olur. Zaten hareli ve haresiz ayrımı doğal ve olmayan diye nitelendirebiliriz."

Hare dediğimiz olay lensin en dış çevresindeki siyah çizgidir.. hareli lensler her zaman haresizlere oranlar daha doğal bir görünüme sahiptir.

bu arada açılışa özel fiyatlarımı yazmıştım bir göz atın isterseniz.. freshlook 35 TL. yerine 25 TL. ;)

https://www.meleklermekani.com/sati...lensler-de-acilisa-ozel-fiyatlarim-vaaar.html

Bende başta batma yaptı onun dışında bir şey yok ama diğeri gözümde fazla durunca bulanık görmeye başlıyorum:S

Freshlook ta başta yanma batma gibi şikayetler sonra ortadan kalkıyo genelde.. diğeri neden bulanık görmene sebep olmuş ki acaba, ilk taktığında herhangi bir bulanıklık varmı peki? bulanık görme sebeblerinin arasında lensin tozlanmıs olması, cizilmiş olması, kirlenmiş olması, ters takılmıs olması, numaralı ise karıştırılıp, diğer göze takılması ve bilgisayar başındayken bulanıklık.. o da şundan kaynaklanıyo.. bilgisayar başında göz kırpma sayımız ve aralığımız iyice azalıyor, bu da göz kuruluğuna sebeb oluyor, bulanık görmemize neden olabiliyor.

merhabalar.. daha önce de yazmıştım bu forumun 3. sayfasında sanırım, "freshlook colors serisi haresiz seri olup, lens olduğu belli olur. Zaten hareli ve haresiz ayrımı doğal ve olmayan diye nitelendirebiliriz."

Hare dediğimiz olay lensin en dış çevresindeki siyah çizgidir.. hareli lensler her zaman haresizlere oranlar daha doğal bir görünüme sahiptir.

bu arada açılışa özel fiyatlarımı yazmıştım bir göz atın isterseniz.. freshlook 35 TL. yerine 25 TL. ;)

https://www.meleklermekani.com/sati...lensler-de-acilisa-ozel-fiyatlarim-vaaar.html

valla ben 2008 den beri kullanıyorum freslookk hareli mavi yi ve hareli yeşili..haresiz olanları denemiştim çok yapay durunca hareli olanlara karar verdim.bu arada harelinin ne demek olduğunuda kullanıcısı olarak biliyorum.sanki atıp tutmuşum gibi bilgilendirme cevap mesajınız enteresan geldi..

valla ben 2008 den beri kullanıyorum freslookk hareli mavi yi ve hareli yeşili..haresiz olanları denemiştim çok yapay durunca hareli olanlara karar verdim.bu arada harelinin ne demek olduğunuda kullanıcısı olarak biliyorum.sanki atıp tutmuşum gibi bilgilendirme cevap mesajınız enteresan geldi..

genelde tüm kullanıcılar doğal durması istediği gibi "lens olduğu belli olmayacaksa neden takıyorum ki" deyip, haresiz kullananlar da var.. "hare" nin ne demek olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur tabiki ben bilmiyorsunuz diye bir ima da bulunmadım.. atıp tutmus deil estagfurullah, aksine sadece yazdım bu kadar, bi amac gudulerek yazılmıs bi cevap değildi yani.. hem adı üstünde sizin de dediğiniz gibi bilgilendirme mesajı olarak kabul edebiliriz aslında bunda da sanırım abest bi durum yoktur.. yukarıda mesajınızda "sanırım hareli olunca çok fazla yapay durmuyor." cumlesinden kaynaklı istemdışı bilgilendirme yapmış olabilirim.. yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın...saygılar

Canım arkadaş sadece yardımcı olmaya çalışıyor bir art niyet yok yalnış anlaşıldı heralde

lens

bende şeffaf lens kullanıyorm ama artık renkli kullanmal istiyorum bausch lomb dan şeffaf olarak çok memnunum ancak renkli lenslerde doğal durmadığını arkadaşım soyledi ne marka ve hangi renk kullanmalıyım?

Geri