lütfen yardımcı olun hamilemiyim acaba???

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
değer olayının kaça yukselmesi gerektiğini henüz bilmiyorumm ama kaç gün geçmiş mutlaka vardır bişey bi de bi yerde okumuştum değerler çabuk yukselmıyorsa ikiz olabilme olasılığı varmıs dogru mu bilmem :) ama neden okadar geç gelmeni söledilerki anladığım kadarıyla adetin 2 hafta geçmış olucak çok değilmi ? çok bilğili değilim ama daha 2 ay önce gelinimiz evde test yaptı 1 gun geçmişti silik çıktı dayanamadık hemen gittik kan testınde çıktı çok tuhaf herkeste farklı oluyo demekki

değer olayının kaça yukselmesi gerektiğini henüz bilmiyorumm ama kaç gün geçmiş mutlaka vardır bişey bi de bi yerde okumuştum değerler çabuk yukselmıyorsa ikiz olabilme olasılığı varmıs dogru mu bilmem :) hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

deniz belirtilerin hamilelik belirtileriyle çok örtüşüyo canım,bende heyecanlandım:):)

bdenız bencede bır kac gun gectkten snra kanda cıkar helekı ıdrar testnde sılık cıktysa benım de ole oldu 6 hafalk olmustu bırkac gun once dusuk yaptım :( aanlamadım bıle

değer olayının kaça yukselmesi gerektiğini henüz bilmiyorumm ama kaç gün geçmiş mutlaka vardır bişey bi de bi yerde okumuştum değerler çabuk yukselmıyorsa ikiz olabilme olasılığı varmıs dogru mu bilmem :) ama neden okadar geç gelmeni söledilerki anladığım kadarıyla adetin 2 hafta geçmış olucak çok değilmi ? çok bilğili değilim ama daha 2 ay önce gelinimiz evde test yaptı 1 gun geçmişti silik çıktı dayanamadık hemen gittik kan testınde çıktı çok tuhaf herkeste farklı oluyo demekki

adetim 11 gün geçmiş olucak çarşamba nunu4224. bende 1 gün geçtri test yaptım silik çıktı. inanmadım 2 ciyi yaptım o da silik çıktı. regl günüm 4 gün geçe laboratuvara gittim ordada sabah idrarruyla baktılar hamilesin dediler kesin. kan tahlilime göre ama hamile değilim. karışık durum valla. ertesi gün tekrar idrar testi aldım onda da silik çıktı. bende hamiş olduğumu düşünüyorum annemde gelinimizde çevremdeki herkes öyle diyor ama işte tereddütte kaldık.

nunu ıkız fılan varsa degerlerler tavan yapar yanı daha cok bellı olur.beta hcg nz 1.20 den fazlaysa sevının :) ama sevıncınız ıns benımkı gıdı uzuntuye donusmez

hyr ıdrarda sılık cıktı kanda yaptrdm gebelk vardı.sonra cok agrıyla ve kanamayla hastaneye gıttım duusk rıskı vardı ama ben umıtlydm.3 gunde bır kan testı yaptrdm dustumu duruoyrmu dıe cuma gunu gıttıgmde kanmda 57 e dusmus yanı dusuk yapıyrdm.6 haftak olmustu.sımdı adet olduktan snra tekrar yapıycz ıns bu sefer bısı olmaz bebegıme

Geri