melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

yilay_sahkok

Yeni Üye
Üye
melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen
kafayı yemek üzereyim
ilk olarak böyle bir siteyi bulmak beni çok mutlu etti. umarım benide aranıza kabul edersiniz.
benim sorunum şu üniversiteden bu yana tam 5 yıllık bir ilişkim var artık evlenelim dedik ama sevgilimin ailesi istemedi bir sürü bayaneyle beraber. 2 yıldır evlenmeye çalışıyoruz bu arada. bende anneme dedim ki anne sevgiim tek başına beni istemeye gelirse şaşırma dedim oda ben öle bir şeyi kabul etmem dedi. annemdende resti yedik anlıycanız. gizlice evlenmeyi düşünüyoruz ama ben annemin boynunu bükmek istemiyorum. babam öldükten sonra çok üzüldü zaten bir üzüntüde ben yaşatamam. ama sevgilimide çok seviyorum onuda üzmek istemiyorum. ne yapmam gerektiğini bir türlü bulamıyorum. sevgilime dedimki annemin yanına gidip olayı anlatalım arkamızda olup olmadığını biliriz belki bizim düşünmediğimiz başka bişi düşünür bilir dedim ama sanırım oda ben iç güveysimi olacam dedi. aman yaa ne yapayım bana ben senin için herkeze rest çektim sende çek diyor ( oda haklı bi yerde) bu arada 25 yaşındayım oda 30 yaşında iki koca dana bir yol bulamadık anlıycanız:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

Cevap: melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

hımm ne kadar yardımcı olurum bilemiyorum ama sana katılıorum beraber gıdıp annenle konuşmaya çalısın aynı durumu bende yasadım sevgılım ailesı reddetmıstı benle evlenmek ıstıo dıo oda geldı kendı ıstedı ve aılem ınan onu benden cok sevdıler allah sana da yardım etsin ne diyim

teşekkür ederim peki eşinin ailesi nasıl davranıyorlar şimdi

soğuk biraz aramız belkı senede bır görüşüyoruz nişanlım gıdıo bazen bi de benim farklı bir sorunum vardı nişanlım dedesi anneannesi ve teyzeleri nişanlımın teyzesının kızıyla evlendırmek istiolardı şuan herşey yolunda inşallah senin de durumun düzelir allah tekrar yardımcın olsun

Tatlım seni üzmek istemem ama durumun vahim.e tabi durum kötü olunca herşeyi bırak demiyorum seviyosan sonuna kadar git bence illa ki bir çözüm yolu bulursunuz herşeyin bir çözümü vardır canım unutma.sevgilini all annenle konuşmaya götür o anlıyacaktır zaten inan bana bitanem üzülmee bu günleri de atlatırsınız inşallahhh

bu siteyi bulmak ve sizinle tanışmak inanın çok büyük bir keyif önerileriniz için çok teşekkürler sağolun sizi seviyorum

canım benimde başıma geldi senin durumuna benzer bizde 5 yıl uğraştık ve sonunda herkezi rağzı edip ewlendik 4 yıl bittiyo sana dicem sabır mutlaka anlıcaklardır. eşimde başka bi yerden ew aramaya başlamıştı kaçalım dedi bana ama ben ailemi düşünerek bunu yapmadım iyikide yapmadım annenizi karşınıza alıp konuşun birlikte mutlaka anlıcaktır sizi..... allah kolaylık versin inan sizi çok iyi anlıyorum bende çok çektim.......ama sabır dedimya sabrın sonu selamet oluyo inan bana........

üzme o tatlı canını bize derdini söledigin iyi oldu merk etme sevgi herşyn üstesnden gelr onun aileside senn ailende kabullnicekler sizn sevginz onları ikna etmeyi başarıcaktır sabırlı olun ......

canım bence annenle güzellikle anlaş. sakın rest filan çekme.
Koca bulunurda Ana bulunmaz. hem anneler inan yufka yürekliler senin iyiliğin için yok diyodur şimdi. ikna et onu. üzmeden ama.
Allah yardımcın olsun.
Arkadaşınlada tanışsın konuşsun belki yüreği ferahlar. belki korkuları endişeleride yersizdir canım.

çok ama çok teşekkür ederim annem yanıma gelecek 2 hafta sonra erkek arkadaşımda gelecek o zaman anlatacağız durumu inşallah hayırlısıyla olur. teşekkür ederim hepinize

Geri