merhaba melekler

u_ MUTLUYUM

Yeni Üye
Üye
merhaba melekler
uzun zamandır siteyi takip ediyorum. kafam bi milyon oldu evleneli 8 ay oldu adetim 30 günde bir oluyor. evlendikten sonra bunda bi düzensizlik olmaya başladı ilk ayım 10 gün geçti sonra 5 gün geçti derken bizde eşimle bebek istiyoruz. hep umutlanıyoruz ama regly oluyorum :( . doktora gittik eşimde sıkıntı yok çok az bi hareketinde yavaşlama varmış oda yorgunluktan olabilirmiş. Bendede yumurtalıklarım yavaş ve çatlamasında sıkıntı varmış. onun için dr. bana 5 günlük klomen kullanmamı söyledi . kullandım sonra mayıs ayının 13 de çatlatma iğnesi vuruldum . gün aşırı ilişki önerdi. ve şimdi hesaplarıma göre ayın sonuna adet olcam İNŞALLAH OLMAM. ve bugün iğneyi vurduralı 14 gün oldu sizce test yaptırsammı bir iki günden beride kasıklarımda ağrılar var ateşlenme var test yaptırıymı 6 gün daha bekleyimmi . yardımcı olun bana kızlar İNŞALLAH HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIRIM . RABBİM TÜM BEBEK İSTEYENLERE ARATTIRMADAN BİR BEBİŞ NASİP ETSİN.:beybi:

Merhaba canim insallah hamilesindir bnde bugun doktora gitdim adetim 7 gun gecmisdi kan testi evde yapdigim testler negatif cikdi hepsi belim kasiklarim cok agriyodu sabah dayanamayip gitdim doktora gebelik yok dedi malesef yumurtaliklarin yavas calisio birazda kilo vermn gerek dedi morelim cok bozuldu bi cok kisi sut maydonoz kurunu dediler bakalim adetimin 5 gunu yapacam ins sonuc alirim

Geri