mersi canım

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
mersi canım
canım eşim bugün morallerimi alt üst ettiğin için çok mersi. saol en yakın zaman da yol su elektirik olarak geri dönecek. :becky::becky::becky::becky:

Ce: mersi canım

kıs ahllah seni ne etsin hemi canım
neyse bende eşim beni bu kadar sevdiğin için mersi şekerim ayrıca anneme beni dünyaya getirdiği için mersi annecim haaaa unuttum kaynanamda eşimi dünyaya getirdiği için mersi şekerimi haketti

cadu seni.... kıs ben herifle neden bukadar didişiyom omu sorunlu acep benmi. sanki moralimi bozmek için evlenmiş benimle.....

esenama katılıyorum fıkırlerım aynı.anneme benı doğurduğu için mersi.kayınvaldeciğime dünyanın ennnn yakışıklı erkeğini doğurduğu için mersi.kocam 1 haftadır sabahları aç gıttıği halde bişey demediği için mersiii şimdilik bu kadar.

bana katıldığı için karamele mersi eşim bana güvenip gece nete takılmama izin verdiği için mersi kıss melek sanada mersi yaffff

kocişim seni çok seviyorum. allahıma bana seni kaderime yazdığı için çok teşşekkür ve şükür ediyorumm ( nasıldım ama)

Cevap: mersi canım

ahhh jeli ahh :hhh: kararsız gördüm seni tatlım :D konuya bi bakayım dedim vede yazdığınla beni güldürdüğün içinde benden sana mersiii :D:D:D

Geri