Meryem ana otu kullanıp hamile kalanlar burada mı ?

• Konbuyu başlatan meryem_ana_
  • Başlangıç tarihi
M

meryem_ana_

Forum Okuru
Meryem ana otu kullanıp hamile kalanlar burada mı ?

Meryem ana otu kullanıp hamile kalanlar Meryem ana otu kullananlar gebe kalanlar

Selamlar kızlar Bu meryem ana otu ile ilgili bir sürü sitede ben içerik okuyorum kk da diğer gebelik sitesinde bebek istiyorum olmuyor diyen kadınların dertlerine derkan olduğunu okudum. Doğru mu aranızda bunu kullanarak hamile kalmış olanlar var mı bana yardımcı olabilir misiniz lütfen. Ben de 33 yaşındayım ve uzun süredir bebeğim olmuyor ve meryem ana otu kullandığını hamile kaldığını söyleyen bir çok kadın gördüm. Nasıl kullanılıyor neler yapmak gerekiyor bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

meryem ana otu.jpg

FATMA ANA ELİ OTU MERYEM ANA OTU

Selamlar arkadaşım hoş geldiniz. Sizin gibi bir çok kadının kullandığını biliyorum tabi ki halk arasında bunun birden çok ismi var siz ikinci ismini diyorsunuz am sonuçta aynı ot daha önceden Fatma Ana eli otu ile yani meryem ana eli otu ile ilgili konumuzu açmış ve oradan çok sayıda bilgi vermiştik sizlere bunu hemen vereyim link olarak oradan inceleyin.

Bu ürünü aktarlardan bulabilirsiniz. Resmine baktığımızda bir şekilde tohumlarını hapsettiğini göreceksiniz. Bunun suyunu içen kadınların hormonlarında acayip artışlar oluyor ve özellikle yumurtlama döneminde de gebeliğinizin kolay olması için şansınızı son derece yükseltecektir.

MERYEM ANA OTU NASIL KULLANILIR ?

Daha önceden biliyor musunuz bilmiyorum Dini bir inanış yönünde anlatılıyor. Kanal 7 Televizyonunda Prf. Dr M.Cevat Akşit hoca bununla ilgili bir çok şey anlatmıştı. Rabbim isteyen her kese nasip etsin kullanımı ile ilgili neler yapabilirim diyor iseniz bununla ilgili anlatım ar tabiki anlatayım size. Meryem ana otunu nereden satın alacağım Bu arada aktarlardan aldığınızda un halini almayın kendiniz çekeceksiniz. Ucuz diye un halini satıyorlar ama odunsu olanını kullanmanız gerekiyor.

Meryem ana otu doğum için bebek için nasıl kullanılır ? Cevat Hoca Şu şekilde anlatıyor.

MERYEM ANA OTU KULLANAN KADINLARIN YORUMLARI ANLATIMI

Youtube üzerinden araştırma yaptığımızda bir çok videonun olduğunu ve kullanım şekli ile ilgili anlatımların olduğunu görüyorum. Beğendiğim sevgili Köy Yolum'un anlatımını ekliyorum nasıl kullandığını videoda sizlere net anlatmış. Hamile kalmak için bu şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorlar. Şifa Allah'tan kızlar kullanın ne kaybedeceksiniz. Ayrıca kullanan kadınlar lütfen bizlere ulaşsınlar.

MERYEM ANA OTUNU ERKEKLER KULLANABİLİR Mİ ?

Videolu anlatımda özellikle erkeklerde sperm kalitesini arttırdığı, kadınlarda ise doğurganlığı arttırdığından bahsediliyor. Sabah akşam demlenerek kullanılıyormuş inceleyin kızlar.

Meryem Ana otu kokusu tadı nasıldır

Bu bitkinin anlatıma ve kullananlara göre: kokusu kınaya benziyor kimisi daha değişik tarif ediyor hoş bir kokusu varmış tadı da ıhlamura benziyormuş.

Meryem Ana Eli Otu Faydaları Nelerdir ?

1. Kadınlarda yüksek östrojen hormonu salınmasını sağlayacaktır.
  2. Kısa sürede hamilelik için tavsiye ediliyor.
  3. Kadınların kan akışlarını hızlandırır nefes alışını hızlandırır.
  4. Erkeklerin düşük kalitedeki spermlerini düzeltir ve sayısını arttırır.
  5. Gelişen spermler yumurtalıkta daha hızlı ilerleyerek dölleme sağlar.
  6. Doğumu kolaylaştırır.

Son düzenleme:
Geri