muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

Arkadaşlar 2 gün önce aşkım adında 28 günlük bir kuş aldık.İlk geldiğinde çok neşeliydi , oyunlar oynuyordu , ötüyordu.Ama dün sabah baktığımda titrediğini gördüm ve çok korktum. Grip olmuş olabilir diye düşünüyorum. Gözlerini neredeyse hiç açmıyor.Aldığımız petshop biraz sıcaktı bizim eve göre.Belki sıcaklık farkı yüzünden grip olmuştur diye düşündük.Ve uygun bir yerde düşük derecede soba yaktık.Isınsın diye.Bunun yanında ben onu severken birden omzumdan uçtu yamuk yürümeye başladı.İnanın çok üzülüyorum.Daha minicik! ölmesine dayanamam.!! Lütfen yardımcı olurmusunuz?? :'(

kuşum ölmek üzere

kuşum ölmek üzere ve iç hali yok yürüyemio ve ne yapmalıyım acele cevap lütfennn

kuşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm!

:'( aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ağlamak istiom kuşum hasta oldu ve öldüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü!

Afedersin ama Türkçe'yi katletmişsin.
Cümleye ya ile başlanmaz , war değil var , 1buçuk değil 1.5 yada bir buçuk , bulmuştu değil bulmuştum , kabartıo değil kabartıyor ,
kafesin dibi olmaz altı olur , yatıo değil yatıyor , deişti değil değişti , gözleri küçüldümü yoksa küçülmüş gibi mi ? , halsis değil halsiz ,
napabilirim değil ne yapabilirim.Geldik sorunun yanıtına evet hasta.

Benim kuşum yavru 4-5 aylık falan (erkek) aldım alalı konuşturmaya çalışıyorum ama konuşmuyor neden

Muhabbet kuşum hem soğukalgınlığıyla hem de ishalle mücadele ediyor. ne yapabilirim?

yaklaşık 6 aydır besliyorum cicikuşu. 3. aydan sonra kendisine dişi bir eş almaya karar verdim. dişisiyle iyi anlaştılar ancak geçtiğimiz ay tüylerini kabartıp bir köşede uyuklamaya başladı ikiside. internet araştırmalarımda göğüs bölgelerinde kemikleşme olabileceğini de öğrendim ve ikisinde de aynı şeyi gördüm. bunun yanı sıra ikisinin de ishal olduğunu gördüm. ilaç tedavisine başladım ancak dişi olan 1 hafta önce öldü. cicikuşa hergün ilacını aksatmadan veriyorum, sürekli evin sıcak yerlerinde tutuyorum. her an ilgileniyorum ancak herhangi bir düzelme olmuyor. ishali de düzelmedi. ne yapmam lazım? o da mı ölecek acaba? öyle birşey olursa küçük oğlum çok üzülür...

Şu saat itibari ile malesef cicikuş da eşi gibi öldü... hayvanlarınıza dikkat edin, onları kesinlikle üşütmeyin, ilginizi eksik etmeyin. şimdi ben oğluma bu durumu nasıl anlatacağım onu düşünüyorum.

Benimde kuşum aldığımda sürekli kendi kanatlarını kapartıyodu kaşınıyodu sallanıyodu. Şimdi sanırım felç olmuş ağayı seyriyor. Annem ben sabah okuldayken görmüş sırt üstü yatıp öksürüyomuş ve suyu dökmüş kağıdı yırtmış yanı can çekişmiş. Ben pek önlemci olamadım ama kısa sürede veterinere götürün bu arada benim kuşumun adı ibibik ona dua edin.

yaw benım kusum cok guzell :)
Konusuyor Elımden Ayrılmıyor Çok Şanslıyım galiba :;)

Benim muhabbet kusumun kafasinda ve goz cevresinde hatta iki uc tane de kanadinin altinda diken gibi seyler cikti bilen biri varsa yardim ederse sevinirim

Geri