Neven yağı almak i̇stiyorum nerede satılır

Neven yağı almak i̇stiyorum nerede satılır
Neven Yağı fiyatı neven yağı nerede satılır neyden yaapılır arbutin ve neven yağı istiyorum arkadaşlarım kendim evde bir krem yapmak istiyorum ve araştırdığım forumların tamamında neven yağı ve arbutin yağı görünüyor ama bu ne yağı tam olarak neye yarıyor neyden yapılıyor daha da önemli bir husus var tüm alışveriş sitelerine baktım ama bulamadım yahu bu neven yağı nerede satılıyor faydalarını biliyorum da bir türlü bulamıyorum bilen var ise bana yardımcı olabilir mi lütfen ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İnanılır gibi değil ama bununla ilgili türkiye aramalarında hiç bir bilgiye ulaşamadım bazı ürünleri satanlar facebook sayfalarında bu ürünün içinde neven yağı olduğunu söylüyorlarsa da ne kadar güvenilir pek bilemedim. Araştırmaya devam ediyorum umarım bulunca konuya eklerim. Eğer siz bu ürünün ya da yağın nerede satıldığını biliyor iseniz bir kaç kelime ile konumuza yazabilir misiniz lütfen ?

Z

Zeynepmasal

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
İnanılır gibi değil ama bununla ilgili türkiye aramalarında hiç bir bilgiye ulaşamadım bazı ürünleri satanlar facebook sayfalarında bu ürünün içinde neven yağı olduğunu söylüyorlarsa da ne kadar güvenilir pek bilemedim. Araştırmaya devam ediyorum umarım bulunca konuya eklerim. Eğer siz bu ürünün ya da yağın nerede satıldığını biliyor iseniz bir kaç kelime ile konumuza yazabilir misiniz lütfen ?
Canım ben de bulamıyorum valla ben de arıyorum ama bulunmaz hint kumaşı mübarek