Pantolonumun üzerinden vajinamı okşadı hamile miyim hamile kalır mıyım

• Konbuyu başlatan ayse90367489484
  • Başlangıç tarihi
A

ayse90367489484

Forum Okuru
Pantolonumun üzerinden vajinamı okşadı hamile miyim hamile kalır mıyım
merhaba kızlar gerçekten stres olduğum ve korktuğum için soruyorum bana cevap verirseniz sevinirim. sevgilim pantolonumun üzerinden asla eline sokmadan eli temiz bir şekilde vajinamı okşuyordu. daha sonra penisine dokundu ama kuru olduğunu sadece ucunda bir damla zevk suyu olduğunu söyledi ve penisine dokunduğu için elini yıkamak için tuvalete girdi. tuvaletten çıktıktan sonra bir süre oturduk sohbet ettik 10-15 dk geçmiştir emin değilim bende tuvalete gittim ama onun dokunduğu kapı koluna dokundum sonra elim vajinama değdi şimdi çok korkuyorum ya hamile kaldıysam ya o zevk suyu vs bulaşmışsa eline ve kapıya dokununcaa orda kaldıysa kendisi o eliyle dokunmadığını söylüyor ama beni rahatlatmak için dediğini düşünüyorum şimdiden teşekkürler

Ayşecim çok mü Türk Filmi izledin. Bu senin dediğin senaryo ile hamile kalma ihtimalin yok hayatım yok. Nereden duyuyorsunuz, nasıl uyduruyorsunuz bunları anlamış değilim. Tamam çok korkuyorsun ama bu şekilde hamile kalma ihtimalin yok hayatım. Oldu olacak telepati yolu ile hamilelik te çıksın :)

Sıfır hayatım risk yok rahat ol. Ama dikkatli de ol yarın ilerletirsiniz et ete değer o zaman sıkıntı olabilir Sevgiler.

Ayşecim çok mü Türk Filmi izledin. Bu senin dediğin senaryo ile hamile kalma ihtimalin yok hayatım yok. Nereden duyuyorsunuz, nasıl uyduruyorsunuz bunları anlamış değilim. Tamam çok korkuyorsun ama bu şekilde hamile kalma ihtimalin yok hayatım. Oldu olacak telepati yolu ile hamilelik te çıksın :)

Sıfır hayatım risk yok rahat ol. Ama dikkatli de ol yarın ilerletirsiniz et ete değer o zaman sıkıntı olabilir Sevgiler.
Evet fazla korktuğumun farkındayım ama pantolon üzerinden penisine dokunmadı direkt temas ederek dokundu penisine o yüzden çok korktum acaba penise dokununca sonra kapıyı açınca bir şey olur mu diye :( cevabınız için teşekkür ederim içim rahatladı

Yani gençliklerine veriyorum ama bu siteyi yönetirken şunu da öğrendik hayatım. Kızlarımız cinsellik hususunda inanılmaz derecede deneyimsiz. Oysa ki eski Türk filmlerinde bile yoktu bu anlattıkları inanılır gibi değil ama kızmıyorum :D:D :dil::dil::dil:

Ben anlattıkları gibi olduğuna inanmıyorum açıkçası. Ya daha fazlası ya da eğlenme amaçlı yazıyorlar. Artık küçücük çocuklar bile bebekleri leyleklerin getirmediğini biliyor :)

Geri