Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

A

Alyamz rcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Tatlım yavaş yavaş çoğalır merak etme
Aynn abla zaten benim kanamam az oluyo şimdi çoğalmaya başladı çok teşekürler sizide sıktım hakkınız helal edin

A

Alyamrz

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Adet kanaması her zaman aynı olmaz canım problem yapma
Abla 3 aydır adet faln görüyorum ya hapta aldım zaten sürtünmeli bi ilişkiydi bigun gittim ankaray sevgilimin yanına nişanlımla aram bozuldu artık nişanı neyse gittim dün ultrsanoa girdim 4 haftalık hamileyim geç döllenme olmuş ve bu kanamalarim hamileyken olabilicek kanamaymış ben aldırmak istedim sevgilim istemdi dedi ben bu günahı boynuma alamam erkenden hemen nikah kıyacağız bense erenn olduğunu ve alidrmak isteğimi söyledim ve aldırdım dedi bu haplara güvenmeyin senin gibi onca hastam vardı onlarda şaşırmış

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrz' Alıntı:
Abla 3 aydır adet faln görüyorum ya hapta aldım zaten sürtünmeli bi ilişkiydi bigun gittim ankaray sevgilimin yanına nişanlımla aram bozuldu artık nişanı neyse gittim dün ultrsanoa girdim 4 haftalık hamileyim geç döllenme olmuş ve bu kanamalarim hamileyken olabilicek kanamaymış ben aldırmak istedim sevgilim istemdi dedi ben bu günahı boynuma alamam erkenden hemen nikah kıyacağız bense erenn olduğunu ve alidrmak isteğimi söyledim ve aldırdım dedi bu haplara güvenmeyin senin gibi onca hastam vardı onlarda şaşırmış
[/Q
Nasıl yani sen şimdi hamilemisin??? :eek: :eek: :eek:

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrz' Alıntı:
Kan testinde karışıklık çıkmış bide davada açtım kanda hamile değilmişim ama ultrasonda 4 haftalık
Yok artık neden evlenmedin ilk defa böyle bi şey duydum vay be seninki tam ilişki değildi bide

M

melekk4521

Forum Okuru
adetlerin zaten 2.5 gün falan sürmüş üstüne görme olabilir bu adetken nasıl hamile oalcaksın ki benim de böyle ilişkim oldu ama iç çamaşırı falan varken ama şuan aklıma kurt düşürdün çok

A

Alyamrz

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Yok artık neden evlenmedin ilk defa böyle bi şey duydum vay be seninki tam ilişki değildi bide
Evlilik erken ve ailerimzde çok isterdi ama hayır bana göre değil ve erkek arkadaşımda şaşırdı imkansızı başardık dedi zorladı evlenelim ama ben istemedim öyle

E

esra1426

Üye
Üye
Alyamrz' Alıntı:
Nasıl yani kan testinde çıkmayıp 3 aydır adet görüp nasıl gebelik olabiliyor?

N

nisan5n5

Forum Okuru
esra1426' Alıntı:
2,5 gün leke leke mi geldi canim kanaman? Kaç ped doldurdun

bir dediği diğer dedikleri ile tutmuyor üstüne görmüş onu da adet sanıyor yüksek ihtimalle 2.5 gün leke leke demiş 4 gün leke demiş 3 ay gördüm demiş sonra 3 ay değil 3 kanamam oldu demiş 50 gün sonra ilişkiden demiş biyerde de 60 küsür gün demiş peşinede 4 hafta demiş buda 30 gün yapar ne dediği anlaşılmıyor telaş yaptırıyor

A

Alyamrz

Üye
Üye
Ya
nisan5n5' Alıntı:
bir dediği diğer dedikleri ile tutmuyor üstüne görmüş onu da adet sanıyor yüksek ihtimalle 2.5 gün leke leke demiş 4 gün leke demiş 3 ay gördüm demiş sonra 3 ay değil 3 kanamam oldu demiş 50 gün sonra ilişkiden demiş biyerde de 60 küsür gün demiş peşinede 4 hafta demiş buda 30 gün yapar ne dediği anlaşılmıyor telaş yaptırıyor
Ya size zaten tam anlatamadım 3 ay değil 6 eylül oldu bu sonra ilaç aldım 12 eylül normal adet gördüm bi sürü test yaptım negatif 12 ekim yine oldu zaten benim adetim azdı ama bunlar ilki azdı sonralarında çoğaldı kan testi yaptım negatif ama gel gorki yanlışlık olmuş başka kişininmiş her neyse 6 kasım yine kanamam oldu baya yoğundu yine 8 kasım gittim ultrsaon girdim 4 haftalık 6 günlük geç döllenme olmuş ve aldırmak xorunda kaldım doktorum dediki senin gibi bir çok hasatı var ben siizn moraliniz bozmak değil gidip kan tersi yapin ister bisey olsun ister olmasın geç olmasın sonrasında sıkıntıyı yaşamayın ve inslahta bisey yoktur en büyük duam siizn için

E

esra1426

Üye
Üye
nisan5n5' Alıntı:
Aynen öyle canım. Ben bildiğin eskisi gibi normal 6-7 gün yoğun adet görüyorum leke değil. Önceki ile.bir farkı yok. Sadece psikolojik olarak mi bilmiyorum çok taktigimdan sanırım belirtileri yaşadım. Onu da belkide normal adet dönemimde de yaşıyordum şuan sadece daha hassas baktigimdan üzülüyorum galiba :(

N

nisan5n5

Forum Okuru
ben de 4 aydır normal günümde 6 7 gün süren adetimi oluyorum belirti dersen hiç görmedim ama tek kafama taktığım ve korktuğum konu hamileyken adet görenlerin olması
esra1426' Alıntı:
Aynen öyle canım. Ben bildiğin eskisi gibi normal 6-7 gün yoğun adet görüyorum leke değil. Önceki ile.bir farkı yok. Sadece psikolojik olarak mi bilmiyorum çok taktigimdan sanırım belirtileri yaşadım. Onu da belkide normal adet dönemimde de yaşıyordum şuan sadece daha hassas baktigimdan üzülüyorum galiba :(

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
nisan5n5' Alıntı:
ben de 4 aydır normal günümde 6 7 gün süren adetimi oluyorum belirti dersen hiç görmedim ama tek kafama taktığım ve korktuğum konu hamileyken adet görenlerin olması
Normal adet olan biri hamile olmazki he adetin öncekiler gibi yoğun olmaz leke leke olursa o zaman kork