Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Aynen canım bi şey olmaz e devlete işleniyomu bilmiyorum
Yani herks dedi yok ilaçta almışsın zaten senin hamielnolma olasılığım çok düşük ilaçta alıp bitirmişsin öyle dediler bazıları boşalma olsa bile olmuyor dediler

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Sen her denileni dinleme sen hamile değilsin o kadar canım

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Selamlar, hayır hiç bir şey olmaz yani hamilelik hususunda bir şey olmaz. Onun haricinde bir zorlama vs var ise şikayette bulunabilirsin. Bu tür bir durum psikolojini son derece bozacaktır. Yardım almanı ve birilerine anlatmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Ama hamilelik ile ilgili hiç bir şey olmayacağına emin olabilirsin. Hamile değilsin ve kalamazsın bu şekilde bilgin olsun.
Mrb abla karın şişliği ilaçtan dolayımı yada psikolojik mi adetime az kaldı galiba vajinal akıntı ve bel ağrısı var

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Sen her denileni dinleme sen hamile değilsin o kadar canım
Abla beni seven bi çocuk var istemeye gelecekler napaicagimi bilemiyorum Napmaliyim sürtünme olan bi iliski zaten zor bide ilaç aldım Tm koruma sağlar değil mi erken adet gorudm onca test yaptım negaitf

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Abla beni seven bi çocuk var istemeye gelecekler napaicagimi bilemiyorum Napmaliyim sürtünme olan bi iliski zaten zor bide ilaç aldım Tm koruma sağlar değil mi erken adet gorudm onca test yaptım negaitf
Tatlım kendine eziyet etme bak ne güzel istemeye geleceklermiş keyfini çıkar adet olmuşsun üstelik

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Tatlım kendine eziyet etme bak ne güzel istemeye geleceklermiş keyfini çıkar adet olmuşsun üstelik
Ama bana bu acıyı çektiren değil başka biri 1 ay geçti yine insan diyo bisey var

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Olsun geçmişi unut artık geleceğe bak mutlu ol
Abla persembw gideceğim kan tersi yapmaya bu çocukla bisey çıkmaz değil mi boşalma yok içeri girme yok diyo zevk suyuda yok sadece sürtünme ilaçta aldim idrar testide yaptim negativ erken adette gördüm bisey olmaz değil mi

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Abla persembw gideceğim kan tersi yapmaya bu çocukla bisey çıkmaz değil mi boşalma yok içeri girme yok diyo zevk suyuda yok sadece sürtünme ilaçta aldim idrar testide yaptim negativ erken adette gördüm bisey olmaz değil mi
Hayırdır canım kan testi neden ve niye o çocukla

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
Tamam anladım ama gitmene gerek yok
Neden siz böyle bsiey yasadinzmi
Ilişki gibu bisey olmadı surtunme boşlama yok zevk suyu faln 20 saat içinde hap aldım adetime az kalmıştı ilaç aldıktan 5 gün sonra 4 güne yakin pihtili bi kanama oldu regl çünkü hocama sordum evet dedi olabilri erk3n olabilr 6 gün erken gebelik test negatif 16. Gun negatif 20. Gun negatif ben nolur nolamz diye oda dedi bisey yok zevk suyun bile gelmedi ama yine insan