Ramazan sohbeti

Herkese hayırlı Ramazanlar :)

İlk sahurumuzu yaptık ilk iftarımıza altı üstü 9 saatcik falan var :D:D Rabbim herkese güç kuvvet sabır versin :)

Jupi ablam Rabbim dualarını kabul etsin bu güzel ay yüzü suyu hürmetine inş. Rabbim herkesin dualarını, oruçlarını.. vs kabul etsin inş...

canimcim insallah insallah.....aminnn rabbim herkese sabir versin bu sicakta ,agir iste calisipta orucunu tutanlara hrkese yardimci olsun insallah ..onlarin yani sirada bize :D:D aksam 9,5 nasil bilmiyorum :D:D

cok güzel bir fikir uyuzum....bakalim benimde niyetim var bu sene durumumuz okadar ii degil ama cok sükür insanlarin mallari paylastikca cogalir...

cok güzel bir fikir uyuzum....bakalim benimde niyetim var bu sene durumumuz okadar ii degil ama cok sükür insanlarin mallari paylastikca cogalir...
olsun jüpiter ..20 tl lik bile koliler var ..onlardan alınabilir ..:utan:
az da olsa sadaka insanı belalardan uzak tutar

canimcim insallah insallah.....aminnn rabbim herkese sabir versin bu sicakta ,agir iste calisipta orucunu tutanlara hrkese yardimci olsun insallah ..onlarin yani sirada bize :D:D aksam 9,5 nasil bilmiyorum :D:D
ay evet biz burda sızlanıyoruz ama sıcağın bağrında hem oruç tutup hem çalışan inşaat işçilerini düşünemiyorum bile ..ALLAH herkese sabır versin..
ama böyle zor oldukça yaptığımız ibadetin değeri bir kat daha artıyor ..
kolay şartlarda herkes oruç tutar ,önemli olan zoru başarmak..

günaydın herkese..
dün ilk iftarımızı yaptık çok şükür..
yalnız benim akşama doğru çok fena migrenim tuttu..
mide bulantım başımın sol tarafını hissetmemem v.s. çok zor geçti ..sanırım birden aç kalınca vurdu migrenim..
akşam eşim de ben de iftarda bişey yiyemedik hep kaldı yaptıklarım..
ben iftarda yarım tabak pilav az salata az karpuz ve bir kase çorba içtim o kadar ..tıkandım kaldım ..eşim hele yarım yamalak yedi ..
hep böyle oluyor zaten ..
dünden yemeklerim arttı..
sahurda da kuru fasulyemi yaptım ..ohh yine rahatım bugün hahaha

günaydinmelekler....ilk iftar gecti....evet uyuzum bende hic birsey yiyemedim ya okadarda özene bözene yaptimti ama...tektim canim istemedi yemeyi...yemek yemek yerine aglamayi sectim ilk kez yalnizdim iftarda :uhu: cok kötü oldum tutamadim kendimi namazimi bile zor kilabildim icim kaynayip kaynayip geldi...esim beyfendi isten sonra geldi biraz uyudu dedi birlikte yeriz nasilda sevinmistim...annesinin yanina gitti hastaneye ben yatacak zaman geldi taaaaaaaaaa...geride yetisemedim dedi bi yarim agizla okadar...benimde yemekler oldugu gibi duruyo vallla...bende bi corba yaparim bide yine salata yanina tepsi kebebi pilav ohhh.. sahurumda da tost yaptim bugün yine yumurtamida hasladim ama sabah kalkinca acayip midem bulaniyo bu yumurtadan ya kokuyoda baaa :D:D aksam benimde bas dönmelerim vardi yerimden kalktikca yada egilip dogruldukca ucuyodum resmen tansiyonum düstü galiba ama son saate girince hepsi gecti ve toklukta geldi stressten :D:D allah tüm oruclarimizi kabul etsin insallah :D:D

günaydinmelekler....ilk iftar gecti....evet uyuzum bende hic birsey yiyemedim ya okadarda özene bözene yaptimti ama...tektim canim istemedi yemeyi...yemek yemek yerine aglamayi sectim ilk kez yalnizdim iftarda :uhu: cok kötü oldum tutamadim kendimi namazimi bile zor kilabildim icim kaynayip kaynayip geldi...esim beyfendi isten sonra geldi biraz uyudu dedi birlikte yeriz nasilda sevinmistim...annesinin yanina gitti hastaneye ben yatacak zaman geldi taaaaaaaaaa...geride yetisemedim dedi bi yarim agizla okadar...benimde yemekler oldugu gibi duruyo vallla...bende bi corba yaparim bide yine salata yanina tepsi kebebi pilav ohhh.. sahurumda da tost yaptim bugün yine yumurtamida hasladim ama sabah kalkinca acayip midem bulaniyo bu yumurtadan ya kokuyoda baaa :D:D aksam benimde bas dönmelerim vardi yerimden kalktikca yada egilip dogruldukca ucuyodum resmen tansiyonum düstü galiba ama son saate girince hepsi gecti ve toklukta geldi stressten :D:D allah tüm oruclarimizi kabul etsin insallah :D:D

tüh yalnız olman kötü olmuş ama olsun sen yine de sıkma canını ,kendini ibadetine ver ,ii yapmışsın totst yapmakla valla ,ben kesin bu ramazanda iğne ipliğe dönerim bu gidişle bişey yiyemiyorum çünkü..amin jupi inş. rahat bir ramazan olur kolay geçer :d040:

dün aksamda ben fazla kacırdım heralde şiştim anlatamam :D oysa diyetisyenler orucunuzu actıktan 15 dk sonra ağır ağır yemek yiyin demisti :D bakalm bu aksam nasıl olucak dün cok güzel gecti umarım bugünde güzel gecer

Sohbet edecek halmı kaldı bizde vallahi kızlar parnağımı kıpardatacak halim yok sabahın 7 sinden akşam 8,30 a kadar Allah yardımcımız olsun.

Geri