Reglime 4 gün kala ilişkiye girdim hamile kalır mıyım ?

P

Ponçikfizyo

Forum Okuru
Reglime 4 gün kala ilişkiye girdim hamile kalır mıyım ?
Reglime 4 gün kala ilişkiye girdim hamile kalır mıyım ? 30 Haziran'da ilişkiye girdik reglime 4 gün vardı yani hamile kalma olasılığı düşük yazıyordu ilişkiden hemen sonra ella kullandım bi yan etki göstermedi 2 temmuzda regl oldum 5 gün sürdü ağrısız bi regl geçirdim yerleşme kanaması olabilir diyorlar ama ben sanmıyorum sonra 8 temmuzdan tekrar bi ilişki yaşadik ella kullanmadım geri çekildi. Gögüslerimde hassasiyet karnimda sislik var ellanin yan etkisi sanirim korkuyorum hamile miyim acil yardım edin

Selamlar hayatım ilkinde bimrliktelikten sonra adet olmuşsun normal şekilde ağrısız ya da ağrılı farketmiyor hamile değilsin regl olmuşsun. Sonra da reglin bittikten sonra ilişki yaşamışsın ella vs kullanmışsın.

Hayatım hamile değilsin, göğüslerinde hissettiğin hassasiyet ve karında işlik vs bunlar tamamen hamile kalırmıyımın korkusu ile kurgudan ibaret. Hamile değilsin ama lütfen dikkat et ilişkilerinde kalabilirsin. Ella hapları doğum kontrol hapları olarak bilinen ertesi gün hapları malesef seni yüzde yüz hamilelikten korumayacaktır dikkatli ol. Geri çekilme yöntemi ile hamile kalan insanlar var. Meni sana geri çekilse bile bulaşabilir ve menide yer alan spermlerin baya uzun süre yaşayabileceğini de unutma.

Seninle ilgili tek güzel yan. Hem haziranda hem de temmuz ayındaki ilişkilelrinde hamile kalma olasılığının pek olmadığı zamana denk gelmen. Hamile değilsin Hissettiklerinin tamamı psikolojik hamilelik belirtileri. Rahat ol.

Sevgiler.

Geri