Sevgili miyiz sizce ?

  • Konbuyu başlatan Mekansız41

Ayrılmalı mıyım?

  • Evet

    Kullanılan: 1 100,0%
  • Hayır

    Kullanılan: 0 0,0%

  • Kullanılan toplam oy
    1
M

Mekansız41

Forum Okuru
Kız arkadaşımla yaklaşık 15 aydır birlikteyiz ve ben hala aşıkmıyım seviyormuyum bilmiyorum bu süre içinde 3 kere tatile çıktık ve toplamda 12-13 kere anca buluşabildik ayrı ayrı şehirlerde oturuyoruz birbirimize karşı sorumluluklarımız var ancak birbirimizden sogukluğumuzda var yan yanayken aynı evdeyken problem yok herşey güzel ama uzaktayken sanki ikimizde başkalarını arıyoruz bana dert ortağı olabilecek arkadaslar varmı ne yapmam gerekiyor sizce ?
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ;

Bu durumu bizlerle paylaşmaya yeltenmeniz aslında aradığınız sorunun cevabını veriyor.Sevdiğinizden bile emin değilsiniz ki buda Bir şeylerin bittiği gösteriyor.Kız arkadaşınızı daha fazla ümitlendirmeden ilişkinizi noktalamanızı öneriyorum.
 
S

SerPil_yeşil

Forum Okuru
Bu durumda kesinlikle ilişki bitmeli .Çünkü senin için hisler bitmiş. Eğer gerçekten çok sevseydin, mesafeler engel olmazdı, sevebilirdin her şeye rağmen. Budurumda karşıyı da üzmeden ayrılmak ve bir daha tam anlamıyla hislerindne emin olmadan bu işlere girişmemek gerkeir. Zira karşı taraf gerçekten seviyor deer veriyor olabilir.
 
elifongeren

elifongeren

Üye
Üye
Hislerin bitmiş :(( Bu ilişkinin daha da uzaması sana ve ona çok daha büyük zararlar verecektir..
 
gizemdemir

gizemdemir

Yeni Üye
Üye
bu ilişki çoktan bitmiş bence daha fazla uzatmanın ve zaman kaybetmenin alemi yok ikinize de yazık
 
Üst