Sivilce için aldığım krem yüzümü yaktı

• Konbuyu başlatan Elizabeth Taylor
  • Başlangıç tarihi
E

Elizabeth Taylor

Forum Okuru
Sivilce için aldığım krem yüzümü yaktı

Kremin yüzü yakması melek kadınlar kulübü kremin cildi yakması forum'da.​

Kızlar sivilceler için krem almıştım 1 haftadır kullanıyorum ama sanki cildimi yakıyor gibi hissediyorum. Kremin yüzü yakması neden olur acaba bana uygun değil mi bu krem? Acaba geçici mı yoksa bu krem cildim için uygun değil mi? Doktora görünmek gerekir mi?

images (15).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım aspirini bile kendi başına kullanmayacaksın doktora sormadan sen şimdi cilt için bir krem kullandın ve yüzün mü yandı aboooo :D:D Geçmiş olsun da kullanmayı kes ılık su ile bol bol yıka ve mutlaka doktorla görüş bi reaksiyon olmuş ama heralde sana iyi gelmedi geçmiş olsun hayatım.

Merhabalar
Böylesine bir sorun için kafanıza göre bir krem kullanmaniz çok yanlış. Bence dermatologa danissaniz daha iyi olurdu. Bunun için eğer ciddi bir kızarıklık varsa mutlaka yine doktora görünün ama kullandığınız kremi de hemen bırakmanızı tavsiye ediyorum. Sivilceli sorunlu bir cildiniz varsa diğer ciltlere göre daha hassasiyet gösterilmesi gereken bir cilttir. Krem yüzümü yaktı gibi ciddi bir soyleminiz varsa kremi bırakıp hemen doktora danışmak. Ayrıca sivilceler ile uğraşıyorsaniz çok hassas davranmalısınız cildinize karşı.

Fucidin krem sivilce izlerine iyi gelir mi bu konuda merak ediyorsanız eğer konu başlığımız "fucidin krem sivilce ve sivilce izleri için kullanan var mı" aşağıdaki linkten yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri