Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba Handanca abla .. cok tesekkur edıorum sımdıden ..
Ben 08.03.1991 dogumluyum balık burcuyum o ise 03.01.1991 doğumlu ve oğlak burcu .. aramızda bir birliktelik olup olmayacagını merak edıyorum ..
tekrar tesekkurler

Merhaba handanca ,yorumlarını çok begeniyorum..şu ana kadar hiç tarot baktırmadım.ben aslan burcuyum..iş ve aşk hayatımla ilgili senden bakmanı rica ediyorum

merhaba handanca, uzun bir sure oldu benim iççin kartlarına tekrar bakabilir misin? ben yengec burcuyum..simdidden cok sagol..

merhaba Handanca abla .. cok tesekkur edıorum sımdıden ..
Ben 08.03.1991 dogumluyum balık burcuyum o ise 03.01.1991 doğumlu ve oğlak burcu .. aramızda bir birliktelik olup olmayacagını merak edıyorum ..
tekrar tesekkurler

2010 yılı için ilişki anlamında güzel kartlar çıkmış. Ama bu düşüncenizdeki insanmı bunu kartlar anlayamaz. 2 vakit içinde güzel fırsat olursa mutlaka değerlendirin. Çünkü ilişki yaşayacağınız kişi sizi evliliğe taşıyabilir.
Hergün düşünüp uykularını bozma. Sağlık düşün ve fırsat yarat ona yaklaşmak için.
Olaylara mantık anlamında daha çok değer ver.
Her nekadar seni kararsız görsemde istediğin başlangıcı yapacağını hissediyorum canım. Buda fena olmaz .

2010 yılı için ilişki anlamında güzel kartlar çıkmış. Ama bu düşüncenizdeki insanmı bunu kartlar anlayamaz. 2 vakit içinde güzel fırsat olursa mutlaka değerlendirin. Çünkü ilişki yaşayacağınız kişi sizi evliliğe taşıyabilir.
Hergün düşünüp uykularını bozma. Sağlık düşün ve fırsat yarat ona yaklaşmak için.
Olaylara mantık anlamında daha çok değer ver.
Her nekadar seni kararsız görsemde istediğin başlangıcı yapacağını hissediyorum canım. Buda fena olmaz .
Çok tesekkurler ...

Merhaba handanca ablacım..:)
Daha önce sana tarot açtırmıştım malum netleşemeyen ilişki konusunda ama yolunda gitmeyen bir iki şey oldu.. ben hala kararsızım o kişi benim için doğru kişi mi? bilemiyorum.. ne ben ona göreyim, ne de o bana.. böyle düşünüyorum.. o sana açılmaz cesaretsiz demiştin bunun farkındayım ama ona ben güvenemiyorum bu sefer... yine yardımcım olsan ne güzel olur :kiss: ben oğlak burcuyum o balık..

merhaba handanca.. benim burcum aslan erkek arkadasımınki terazi. aramız pek iyi değil. güvensizlik var. aramızdaki pürüzler düzelicekmi? bizim icin evlilik varmı?? bir acılım yaparsan sevinirim. buaralar pek iyi değilimde:) simdiden tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri