Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

handancım banada bakabilirmisin cnmya ben hayatımla ilgili yani beni neler bekliyor evliliğimle ilgili genel işte nebilim bunlar gibi şeyler benim burcum BAŞAK eşimin burcu ASLAN şimdiden sana teşekkür ederim aklına nefesine ellerine sağlık cnm :D:e112:

Biraz yönetmeye meraklıyız galiba:) kimine Büyük bir düşmanda olabilirsin yada kimine en sadık bir dost. ama neysen osun canım..Güzel haberler kafanı rahatlatacak emin ol. Biraz kavgacı yapında kutulursa çok şey kaznır diyor kartlar. Amaçsız gezmelerin yada harcamaların varsa durmanı söylüyor kartlar.. Eşin estetiği güzelliğe önem veren biri. sende fevri davranışlarını ayarlayabilirsen dahada çok hoşuna gidersin. İş değişikliği çıktı. eşinemi sanamı anlamdım canım. hayırlısı olsun diyelim.

Öncelikle kartlar acil değişim planı diyor:) Fikrin neyse değiştir canım. ÖNüne çıkan bazı engellerinde başarılarını engellediği görülüyor. Aslında adilsin ve adil olunsun istiyorsun. olmayınca dünyayı dar ediyorsun kendine. bence kendini üzmeyi ve sıkmayı bırak canım.
Bazı huyların varki takdire şayan.. Sevilen birisin. Gözlerinin gücünü unutma oldumu. 2009 barış ve uyum yılı olacak canım. Güç sende..

ablacım harikasın cok cok cok tsk ederim

merhaba handanca,
senin hakkını nasıl öderiz? iş güç derken bide başına biz çıktık. İlgine teşekkür ederim.

Benim burcum başak onun ki boğa yaklaşık 2 yıldır süren bi ilişkimiz var cok mutluyuz ama sonunda evlilik olsun istiyoruz olacak mı merak ediyorum?

:melek::melek::melek::melek:

2009 da yeni bir kararlar alanacağı gösteriliyor canım . ama inan bunu evlilik olarak algılayamadım. belki söz nişandır, Sana düşkün biri. Çokta beğeniyor seni. Canım ya cesaretinizi kaybettiğiniz bi nokta var. nedir çözemedim. Sizin hızınızı bişey kesiyor sanki. yada geçirmeniz gereken bir zaman sürecei daha var. Bazı belirsizlikler keyfini kaçırıyor.. İstirata ihtiyacınız var.

bu insanı ne kadardır tanıyorsun bilmem ama. geçmişte bıraktığın bir insanın sana geri dönüş yapacağını söylüyor kartlar. Kafan karmakarışık..
onu etkilediğin bir gerçek.. ama hislerim doğru çıkarsa senin karşına başka biri çıkacak..
canım mutluluk senin elinde.. sen mutlu olacağına inanıyorsan onu nasıl kazanacağımızı sormalıyız kartlara. önce bunda net karar vermen lazım. bunda bile netlik hissedemedim.

merhaba hananca,
içimi okumuşsun:)
gerçektende şu sıralar neden bilmem kenidimi daha bi mutluluğa yakın hissediyorum,peki acaba biz kartlara mutluluğu nasıl kazanacağımı sorsak kartlara bize ne derler ,çok mrk ediyorum?:ohh:

Canım şuan durgunluk var. hemen dönüş bekleme.
Ne oldu bilmiyorum ama sırtı dönük olan insan üzgün.
Aslında konuşmalarının çok etkisi olmuş. Unutmaki çok konuşmak yada sürekli hataları anlatmak karşıdakini bezdirir. Sonra elimizden gidincede bir düşünce alır bizi.
Açıkçacı dönse bile tekrar gideceği kanatindeyim. Bu kişi kararını vermiş canım.
yani dönmeyecekmi kararını vermiş derken...ben tam anlayamadım peki bana olan sevgisi halen varmı? ya da pişmanlık varmı şuanki düşünceleri nelerdir?bunları merak ediyorum umarım rahatsız etmiyorumdur rica etsem bir kez daha bakarmısın.şimdiden çok tşkler...

selam ... bi ara yazacaktım ara vermiştin ... çok mutlu oldum cevapları görünce...
burcum emin olmamakla birlikte ikizler... onun burcu akrep...
aramızda yolların olmasına rağmen her şey çok güzel... evliliği çok istiyoruz... bizide bakarsan çok sevinirim ....

merhaba hananca,
içimi okumuşsun:)
gerçektende şu sıralar neden bilmem kenidimi daha bi mutluluğa yakın hissediyorum,peki acaba biz kartlara mutluluğu nasıl kazanacağımı sorsak kartlara bize ne derler ,çok mrk ediyorum?:ohh:
bak bu güzel bir soru; tarota kartlara soulacak soru yani..
işte cevabım ozaman.
-Öncelkle eksik aramasın diyor kart. bu şu neden yok deme yani. yetinmeyi bil.
-canım romantik ol biraz. hani o içinde söylemek istediklerin ama söyleyemediklerin varya yavaş yavaş başla :)
ama başka biri karşına çıkacak diyor kart. diğer taraftan sen bunlara başla mutlaka değişiklik göreceksin..

yani dönmeyecekmi kararını vermiş derken...ben tam anlayamadım peki bana olan sevgisi halen varmı? ya da pişmanlık varmı şuanki düşünceleri nelerdir?bunları merak ediyorum umarım rahatsız etmiyorumdur rica etsem bir kez daha bakarmısın.şimdiden çok tşkler...

canım duymak istemediklerini yazdım belki. ama şuan beklediğin kişi dönemeye kararlı. Bunu Allah bilir tabi. Umarım senin istediğin şekilde döner.
Ne oldu ne bitti ben bilemem ama şuan hazmedememiş bazı durumları. Sevgi yada pişmanlık kalsa zaten dönmezmi canım..
Şu kafandaki negatif düşünceleri sil süpür. rahatlaaa.. ve 10 gün sonra bana yeniden yaz.. bakalım fikrinde değişiklik varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri