Merhaba iki gün önce sevgilimle ters ilişkiye girdik tam boşalacağım sırada çektim kendimi içine boşalmadım. Sevgilimin zevk suyu geldi. Sizce hamile kalmış mıdır ?

Selamlar sevgili misafirimiz, ters ilişki ile gebelik mümkün değildir bu yüzden rahat olabilirsiniz. Ama hijyen bakımından tavsiye etmiyoruz. Yaparsanız da lütfen kondom kullanınız.

Merhaba, sevgilimle anal iliski sirasında tam bosalirken kondom yırtıldı.bosaltigim sirada 2 santim kadar icindeydim.bosalma bitene kadar bekledim sonra geri cektim kendimi.Islak mendille hem arkasını hem önünü sildim icinden cikinca.Ama vajinasina meni gelmis olabilecegini dusunuyorum. 22 saat sonra ella icti. Hamile kalma ihtimali var midir.Bide adeti bitmisti. 10saat sonra bu iliski oldu.Kafama çok takıyorum yaşama sevincim kalmadı aydınlatırsanız sevinirim

Merhaba , ilişki esnasında kondomun yırtılması hamilelik için risktir. Kız arkadaşınız ertesi gün hapı yutmuş ama bu haplar hamileliği kesin önlemiyor kardeşim. Hamileik ihtimali düşükte olsa olabilir. Kız arkadaşınızın adeti gecikirse test yapsın.

Sevgilimle anal ilişkiye girdik arkama boşaldı hemen çamaşırımı giydim ama vajinama sızmış olmasından korkuyorum hamile kalma riskim var mı?

Ters ilişkiyle hamile kalınmaz. Hamile kalmak için vajinal birleşme gerekli. Ters ilişkide sızan spermde zaten zarar görür döllenme özelliği olmaz. Bu tür durumlarda tedirgin oluyorsanız psiklojik açıdan test yapmanız yeterli.

Ya be kız arkasımla 10 dan fazla i iliskiye girdik arkasına biraz bosalabilirm ama önüne hic akmadı hamile kalırmı

Bu tür birliktelikte hamilelik söz konusu olmaz..Benzer sorular ve cevaplar konunun içinde mevcut .Bilgilenmek amaçlı sayfaları incelemenizi öneriyorum.

Bi arkadasim nisanlisiyla ters iliskiye girmis ama adetin 3 gunu hic bi sekilde korunmamislar bosalmada olmus ama bosalma sirasinda tasmis nereye bosaldgini hatirlamiyomus bu kisi hamile kaliirmi sizce ne zaman test yapsin

Ters birliktelikle gebe kalmak mümkün değil. Ancak anal bölgeden sperm vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Şahısın mensinde en az 3 günlük gecikme olursa test yapabilir..

Geri