Türbanlı emocu genç kız

• Konbuyu başlatan *MeleK*
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
türbanlı emocular türbanlı kız resimleri genç kız resimleri gençler
İşte zevkler ve renkler tartışılmaz dediğimiz sözünün yerinde olduğunun resmidir:tik:

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye
allah akil fikir versin :)

baska birsey demiyorum :)

BiH_Ter

BiH_Ter

Yeni Üye
Üye
Bu nasıl ibadet kardeşim yaaaaa...madem türbanlısın edebinle adabınla otur kalk neymiş öle emoluk phhh

mislinay

mislinay

Yeni Üye
Üye
Zevklere ve renklere karşı saygımız sonsuz.Ama şuda bir gerçekki herşeyin bir adabı ve üsturubu vardır yada olmalıdır.Bencede özenti hemde gereksiz bir özenti...

Münzevi

Münzevi

Aktif Üye
Üye
Emonun ne olduğunu bile bilmiyordum. :D
Özenti ki hem de nasıl özenti. Bir gruba yavşama, o gruba dahil ve sosyal olma, dikkat çekme çabası... Başörtülü ya da başörtüsüz sapık bir durum olduğu kesin. Biz bir yerlerde yanlış yapıyoruz orası da kesin... Bize emanet edilenlere sahip çıkmadık mı ki gençliğimize bunları verdik? Endişe içerisindeyim...
Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştasın!!! Titre ve kendine gel!!!

Ne diyeyim, hep diyorum gene diyeceğim, müslüman olmak başka, iman etmek başka...

Paylaşım için teşekkürler adminim....

hulya969

hulya969

Yeni Üye
Üye
hayatımızda özentiden başka biyere gitmiyo hiç birşeyin hakkını veremiyoruz hepimize yazık

E

esma-yurtkul

Yeni Üye
Üye
işte bu tam türbanın zorla kullandığına örnek bir kız, keşke din bu kadar kullanılmasa

aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Yok daha neler yaa :huhe: ayyy baya güldüm yaa :huhe:
Resmen aptallıktan başka birşey değil. Sizin deniminizle özentilik.. Türbanlı insan çok var ama bu kız emo ve türbanlı.. O farklı çünkü(!) Evet farklı çünkü daha evrimini geçirememiş :D Evrimini tamamlayamayan bir insan daha görmüş olduk böylece meleklerim :D

Dişeps

Dişeps

Yeni Üye
Üye
Bence yakışmamış...ayrıca kolye seçimide hiç hoşuma gitmedi.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
laetitia Emo Özel Bölüm 7
*MeleK* Emo Özel Bölüm 13
*MeleK* Emo Özel Bölüm 0