S

Seher evrensel

Forum Okuru
Cevap deglde daha cok soru olcak benmkisi eylulun 30da adet oldm en son ve son 3 gundur mide bulantm ara ara sirt agrisi ve bugun iliskiye girdim su gibi gelen bi akinti vardi ve iliski boyunca hic durmadi sizce ne olabilir bu

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Mide bulantınız başka bir sağlık koşulundan dolayı gerçekleşebilir. Kasık ağrısı vajinal akıntının yoğun olması yumurtlamanın gerçekleştiğine işaret edebilir. Vajinal akıntının nedenleri ile ilgili detaylı bilgi için linki ziyaret edin.

Vajinal akıntı nedir ? Vajinal akıntı neden olur ?

8

896523

Forum Okuru
bugün adetimin 16. günü kasıklarım ağrıyor akıntımda çok fazla var gögüslerimde sızlıyor acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre yumurtlama dönemine girmişsiniz. Bu günlerde birlikteliğe özen göstererek gebe kalmayı sağlayabilirsiniz. Hamile olup olmadığınızı beklenen döneminizde gecikme olursa test yaparak öğrenebilirsiniz.

K

kblyesra

Forum Okuru
slm yeni evliyim adetime 17 gün var kasıklarım çok ağrıyor akıntımda yoğun bel ağrımda olmakta acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, adet döneminize 17 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Muhtemelen yumurtlamanız gerçeklemiş .Yumurtlama hamile kalmaya elverişli gündür. Bu günlerde birlikteliğe özen göstererek gebelik elde edebilirsiniz. Adetiniz de gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

S

seda hasn

Forum Okuru
adetime 11 gün var vajinamda kaşıntı akıntı var akıntım yeşil ilişkide akıntım köpüklü oluyor hamilelik olabilirmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet dönemine 11 gün kala gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Verdiğiniz bilgilere göre septomlarınız enfeksiyon bulgusu taşıyor en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun..

H

hasbeynk

Forum Okuru
adetime 9 gün var akıntım çok fazla ve sarı balık gibi kokuyor hamilelik olabilirmi ilişkiye prezervatifle girmiştim bu arada

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre septomlarınız enfeksiyon bulgusu taşıyor , mutlaka en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak muayene ve tetkitlerle durumunuz teşhis edilerek uygun tedavi uygulanır.

H

Hasret kılıç

Forum Okuru
Adetime 2 hafta var ve sut kesi gibi akintim oluyo 2 senelik evliyim bebek istiyoruz acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hasret kılıç' Alıntı:
Adetime 2 hafta var ve sut kesi gibi akintim oluyo 2 senelik evliyim bebek istiyoruz acaba hamilemiyim
Adete 2 hafta kala hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Adetinizde gecikme olursa yada adete bir kaç gün kala gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

B

busracandan

Forum Okuru
adetime 2 gün kala pembe bir lekelenme geldi o an sol kasığımda ağrı oldu adet olacağımı sandım olmadım yeni evliyim hamile olabilirmiyim ne zman test yapabilirim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olabilir , yani gebe olabilirsiniz. Bugün yada , İki gün sonra hcg testi yapın gebe olup olmadığınızı öğrenirsiniz. Hcg sonucunu bizimle paylaşırsanız sonuca göre gebe olup olmadığınız hakkında bilgi veririz.

Ş

şenay-

Forum Okuru
5 gündür vajinal akıntım çok sarı geliyor kaşıntım var kasıklarım ağrıyor idrarımı yaparkende yanmam var geçen ay ilişkiye girmiştim ama adet oldum yinede hamile olma ihtimalim varmıdır

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Daha önce şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Verdiğiniz bilgilere göre enfeksiyonunuz olabilir, tedavi edilmezse sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün..

K

karsıyomte

Forum Okuru
34 gün önce ilişkiye girdim 7 süren adetim oldu bu ay yeşil kokulu kaşıntılı akıntım var içim geçiyor kaşıntıdan acaba nedeni nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre septomlarınız enfeksiyon bulgusu taşıyor tabi teşhis için hekime görünmekte fayda var. Vajinal anfeksiyonlar tedavi edilmezse üreme sisteminizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle en kısa zamanda teşhis ve tedavi için bir kadın doğum uzmanına görünün.

L

leylaberk

Forum Okuru
9 gün önce bir ilişkim oldu ilişkide ve ilişkiden sonra lekelenme geldi iki gündürde idrar yollarımda yanma var idrarımı zor yapıyorum yeşil zeytin renginde akıntımda var acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Septomlarınız enfeksiyon bulgusu taşıyor bu durumda en kısa zamanda bir hekime görünmenizde fayda var. Adet döneminizde gecikme varsa gebe olup olmadığınızı da gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.

H

hndebalk

Forum Okuru
bir haftadı balık gibi kokan yeşilimsi akıntım var idrar yaparkende yanma oluyor geçer dedim geçmedi sizce neden böyle olmuş olabilir