Vajinal ilişki olmadan hamile kalabilir miyim ?

Hayatım adetinin üzerinden bir kaç gün geçtiğinde eğer hamileliğin var ise yüzde yüz çıkacaktır. Evde hamilelik testi nasıl yapılır konusunu incele bi kaç detay var onları atlama hayatım. VAr ise çıkacaktır hamileliğin. Ama olduğunu düşünmüyorum.

Tamam abla bugün yapcam haber vericem haftaya salı zaten hastaneye gideceğim kadın doğuma birşey anlatmazsam ultrasonda anlar mı ilişkinin üzerinden 29 gün geçmiş olcak

Hayatım adetinin üzerinden bir kaç gün geçtiğinde eğer hamileliğin var ise yüzde yüz çıkacaktır. Evde hamilelik testi nasıl yapılır konusunu incele bi kaç detay var onları atlama hayatım. VAr ise çıkacaktır hamileliğin. Ama olduğunu düşünmüyorum.

Abla yaptım tek çizgi çıktı silik çizgi bile yok 1dk bekledim adetim 2 gun gecikmişti

Yaptığın testin sonucu negatif işte hayatım öyle çok beklemeyeceksin hayır öyle ağzını kapatıp beklemen diye bişi yok yaparsın testi 5 dk içinde çıkar sonucu asıl beklersen sonradan ikinci çizgiyi görürsen örneğin üç saat sonra bekledin baktın hafif çizgi görürsün hamilemiyim diye veryansın edersin. 5 dk daki sonuca itibar edeceksin sonraki saatlerde yok yarım saat iki saat üç saat sonra çıkan sonuçlar kesinlikle yanlıştır bilgin olsun. Heyecandan sen takipte edemiyorsun sana konudan doğru şekilde nasıl yapılır gebelik testi konuların linkini verdim oralara bakacaksın.

Senin sonuç temiz ve net hamileliğin yok hayatım. Bugün yarın adet olursun.

Yaptığın testin sonucu negatif işte hayatım öyle çok beklemeyeceksin hayır öyle ağzını kapatıp beklemen diye bişi yok yaparsın testi 5 dk içinde çıkar sonucu asıl beklersen sonradan ikinci çizgiyi görürsen örneğin üç saat sonra bekledin baktın hafif çizgi görürsün hamilemiyim diye veryansın edersin. 5 dk daki sonuca itibar edeceksin sonraki saatlerde yok yarım saat iki saat üç saat sonra çıkan sonuçlar kesinlikle yanlıştır bilgin olsun. Heyecandan sen takipte edemiyorsun sana konudan doğru şekilde nasıl yapılır gebelik testi konuların linkini verdim oralara bakacaksın.

Senin sonuç temiz ve net hamileliğin yok hayatım. Bugün yarın adet olursun.
Abla yine ben özür dilerim çok ben hala regl olamadım Abla hastalığından dolayı çok antibiyotik ve arveles aldım ari kesici 5 gündür gecikiyor ama karnıma kramplar giriyor hala olmuyorum bu da hamilelik belirtisiymis adetimin 2 gün gecikmesiyle test yaptım negatif çıktı ayın 20sinde randevum var o zamana kadar evde test yapamam alamam da müsait olamıyorum evde o zaman erkek arkadaşımda yapmıştım Abla ben iyice korkmaya başladım hamile miyim ilk defa bu kadar.geciktim stresten mi olamıyor bilemedim midemde de rahatsızlik çıktı stresten zaten yani boşalmak yok sadece degmeyle kalirmiyim ben yumurtlama dönemi bilmiyorum elim de vardı ayrıca bisi gelmesin diye koydum acaba parmağıma zevk suyu geldide ben oraya değince ki kaldim NOLUR CEVAL VERIN

Selamlar hayatım her türlü antibiyotik ve ağrı kesici almak, adetini yüzde yüz olarak geciktirir. Hamilelik belirtisi değil bunlar. hamile değilsin. Lütfen anla artık. Bir kaç zaman sonra bir kaç güne adet olacaksın.

Ağrı kesiciler ve antibiyotik alman adet döngünü %100 değiştirir geciktirir bundan dolayı adet olamıyorsun ama mrk etme olacaksın.

Selamlar hayatım her türlü antibiyotik ve ağrı kesici almak, adetini yüzde yüz olarak geciktirir. Hamilelik belirtisi değil bunlar. hamile değilsin. Lütfen anla artık. Bir kaç zaman sonra bir kaç güne adet olacaksın.

Ağrı kesiciler ve antibiyotik alman adet döngünü %100 değiştirir geciktirir bundan dolayı adet olamıyorsun ama mrk etme olacaksın.
Güzel ablam benim hiç bıkmadan etmeden yazıyorsun Allah razı olsun abla olmayınca korktuk bide etrafımda bu düşünce olunca hep çocuklu çocuklu karşıma çıkıyor hahahaha bende diyorum Allah'm kaldiramicagim yük verme bana diye bidaha asla abla bide sınavım vardı ya strestendir diye düşündüm olmayınca korktum yarın bidaha test yapcaktim nişanlım salı hastaneye gitcen saten dedi bende bekliyorum onu buraya haber ederim zaten ablam yani adetim 2 gün gecikince test yaptım negatif çıktı yanılma payı çok olur mu erken mi yaptım

Yok gülüm yok git sen hastaneye göreceksin hamile değilsin :) Hem aşnafişna yap hem de " bana taşıyamacağım yükü verme " de :D:D iyiymiş :D:D:D:D :haha:

Geri