Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yumurtlama gününde yapmadıktan sonra çok yapmışım faydası yokki...21.gün yumurtladım neticede...doktorda anca farketti sende geç yumurtlama var dedi..ve baana hergün ilişki önerdi...ama bakıyorumda hergün deneyip hamile kalanda çok...hatta dedim doktora..hergün hergün doktor bey spremler azalır..oda dedi miktarı azalır ama canlı hücreler...
yesicim merhaba sen doktorunu dinle bende çalışma dönemini hesapladıktan sonra hergün hatta bazen sabah akşam denedim bana doktor yaşımdan dolayı %5 şansın var fazla zaman kaybetme aşılama yapalım yada biraz daha dene demişti eşim denemeyi tercih etti ve 4 ayın sonunda ben hamiş kaldım yeterki tohum sağlıklı olsun az çok farketmez olur bitanem :)

yumurtlama gününde yapmadıktan sonra çok yapmışım faydası yokki...21.gün yumurtladım neticede...doktorda anca farketti sende geç yumurtlama var dedi..ve baana hergün ilişki önerdi...ama bakıyorumda hergün deneyip hamile kalanda çok...hatta dedim doktora..hergün hergün doktor bey spremler azalır..oda dedi miktarı azalır ama canlı hücreler...
yesicim merhaba sen doktorunu dinle bende çalışma dönemini hesapladıktan sonra hergün hatta bazen sabah akşam denedim bana doktor yaşımdan dolayı %5 şansın var fazla zaman kaybetme aşılama yapalım yada biraz daha dene demişti eşim denemeyi tercih etti ve 4 ayın sonunda ben hamiş kaldım yeterki tohum sağlıklı olsun az çok farketmez olur bitanem :)

günaydın güzeller hepinize hayırlı cumalar ve güzel haberler alacağımız bir gün diliyorum, öğlen yokum şimdi bakıyım dedim anam yetişemiyom yaa:)) tuna bugün okula gidecek şükür daha iyi ama okula geç kalacak valla:) şimdi ben çıkıyım sonra gelirim yine öptüm hepinizi...
günaydın ablacıgımmmm rrabbim bebegini tutundursun sana tunamıda öp benim için :kiss:
Kızlar birden yoğunlaştı burası cevap yazamadım, şimdi anca boşaldı...
ahhh mavikedim, tutacak oldumu elbette saati dakkası yokda işte, spermlerin sabahları daha hızlı olmasından yola çıkarak sabahları çalıştık, yarın da çalışıcam yeter artık, yoruldum vallaha, derste çalışıyorum bu arada imanım gevredi.. :S
evet canım yyaaaa insanın felegi dönüyor ozamanlar.. en iyi bünyeyi fazla yormamak. verimli vücut çok önemliiii
selam arkadaşlar nasılsınız
ben testi yapamadım dün biraz kan geldi herelde oluyor sandım
kıss sen daha yapmadın mı senin için girdimmm merakta çatlayacagımm
belki haklisin ama benim icin daha önemli olan bi durum iliskinin bu zaman arasina gerceklesmesinde azda olsa cokta olsa bi baski cok isteyen bi cift icin

ben hesaplamiyorum hatta benim tedavi olmam gerek hamis kalabilmem icin ama hamile kalmami SIKINTiyla hatirlamak istemiyorum. hamile kalirsam acaba hangi güzel geceden hamis kaldim bu düsünceyle hamile kalmak istiyorum hic beklemeden hic zorlamadan oluversin istiyorum (ha olmasada olur olmazsa hayirli degilmis )

öylelikle rahatim.... :)
ah canım hepimizde öyle olmasını diliyoruz ama nasip kısmet işi.bu bebişler bizi gelmeden çok yoruyorlar bu kadar zor olmamalı hamile kalmak ama yaaa :S :S :S
keşke hepimiz öyle hamile kalsak ama olmayınca olmuyor işte ..bizim için biraz geç oldu ..3 yıllık evliyiz ..bir 1 sene daha beklersek çocuk doğduydu filan geç olacak bizim için... ama yaşım genç olsa vaktim olsa ben de tedavi olmadan normal sürecine bırakırdım aslında ...ALLAH hayırlısını ,herkesin gönlündekini versin inş.
evet canım zaman su gibi akıp gidiyo. keşke derim hep baştan korunmasaydım belkide daha kolay olur du nasip kısmet artık
bekliyoruz tatlım
herkese hayırlı cumalar karaböcük bakıyorum beni hemen unuttun başka bi arkadaşmı buldun niye yazmıyosun küstüm işte:seker:beni hemen unutuyonus merak eden kimse yok bu sevda nerde diyen kimsecikler yok vereceniz olsun bana ne hepiciğize küstüm:Dancing_angry:şu kaynanam bi gitsin:hidos: bunun hesabını sorcam hepinize kaşınma.neyse şindilik görüşmek üzere gözüm hep üstünüzde arada bi girip bakıyom.aeolun
kıssssssss seni unuturmuyuz hiç sen bizim kalbimizdesinnnn kaynanam var demiştin ondan sesimiz çıkmadı
Bencede üst üste çalışmak bu kadar çok yani vajina kuruluğu da dahil tahrişe falan yol açar, geçende dedim spermlerin içinde yüzdüğü sıvıanın oluşması için en az 2 gün gerekli, haaa bu arada bu şekilde gebe kalanlar yok mu ? var tabikide !...
canım bende var o sorun üst üstde ilişkiye girdigimizde vajina kuru oluyor ve hem benim canım acıyor hemde spermler hareket edemiyor. galiba bu sorun için preesed almak lazım o da buna yarıyormuş yaaa:18:

teşküür bitanemm..ya biz öle çok fazla beraber olan biri değildik eşim çok yoğun çalıştığı için..2 aydır anca düzenli çalışıyoruz..dediklerini uygulamaya çalışıcam saol canımm..ben yumurtlama günümü yanlış biliyordum hep 16.günü düşüncesiyle anca o zaman yapıyoduk zaten adetlerim 35 üzeri..

adetlerin düzensizse bir kaç gün oynuyo olabilir tatlım....
düzenli aslında herzaman 26, gün olur
cnm seni umutlandırmak istemem ama benim bi arkadaşım 10 gün sonra çıkmıştı yani yumurtlamaya bağlı cnm yinede herşeyin hayırlısı olmazsan tekrar yaparsın cnmm
evet olmazsa ya doktora giderim yada bidaha yaparım
günaydın ablacıgımmmm rrabbim bebegini tutundursun sana tunamıda öp benim için :kiss:

evet canım yyaaaa insanın felegi dönüyor ozamanlar.. en iyi bünyeyi fazla yormamak. verimli vücut çok önemliiii

kıss sen daha yapmadın mı senin için girdimmm merakta çatlayacagımm

ah canım hepimizde öyle olmasını diliyoruz ama nasip kısmet işi.bu bebişler bizi gelmeden çok yoruyorlar bu kadar zor olmamalı hamile kalmak ama yaaa :S :S :S

evet canım zaman su gibi akıp gidiyo. keşke derim hep baştan korunmasaydım belkide daha kolay olur du nasip kısmet artık

bekliyoruz tatlım

kıssssssss seni unuturmuyuz hiç sen bizim kalbimizdesinnnn kaynanam var demiştin ondan sesimiz çıkmadı

canım bende var o sorun üst üstde ilişkiye girdigimizde vajina kuru oluyor ve hem benim canım acıyor hemde spermler hareket edemiyor. galiba bu sorun için preesed almak lazım o da buna yarıyormuş yaaa:18:
yaptım çıkmadı ümitlenmiş ama olmadı

teşküür bitanemm..ya biz öle çok fazla beraber olan biri değildik eşim çok yoğun çalıştığı için..2 aydır anca düzenli çalışıyoruz..dediklerini uygulamaya çalışıcam saol canımm..ben yumurtlama günümü yanlış biliyordum hep 16.günü düşüncesiyle anca o zaman yapıyoduk zaten adetlerim 35 üzeri..

işte onu anlatmak istiyorum ben başlangıç tarihini baz alarak adetin son birkaç gününe kadar çalışmaya azimle devam ettim :) benimde eşimin işi çok ağır geç saatte geliyor erken gidiyor adamcağız artık hamiş kaldımda rahatladı :) biraz uğraştık ama sonuç mükemmel değdi yani :)

Geri