Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Merhabalar, ben de rüyalara inanırım, inşaallah gördüklerimiz Rahmani rüyadır, çok da rüya görürüm, ben rüyamda teyzemin kızı olmuş yeni ama ölü, yatıyor böyle bende dua ediyorum bebek geri dirilsin diye, sonra gözlerini açıyor bebek seviniyorum ben annemlere teyzemlere koşup diyorum dua ettim de dirildi diye öyle gördüm, umudumu kestiğim ve kötü ayrıldığım bi sevdiğim var, ama onun hayatında biri var, aynı iş yerinde çalışıyoruz, ama ayrı dairelerdeyiz serviste yemekhanede hep görüyorum, içim acıyor, acaba o mu geri dönecek ne dersiniz, umut kesmek üzereyim şimdi. Rabbim az daha sabırla duayla bekle mi diyor....
canım bu rüaya hayatında seni sevindirecek bir olayın gerçekleşeceğine işarettt dediğin gibi bu sevdiğinle alakalı olabilir sabırla bekle bira daha

denizim ben bu gece rüyamda kizim oldugunu gördüm erken dogum olmus, oglum olacakti diyorum demekki kizmis diyorum. Kizim minicik, oluyor onu emziriyorum. Sence rüyamin yorumu varmi yoksa seytani bir rüyami.
Kizim yada oglum olsun diye hic cinsiyet ayrimi yapmadim hep hayirlisni istedim rabbimden. Saglikli olsun istedim sence bu rüyamin tabiri nedir?
canım hayr olsun tabiki genelde bu tarz rüyalar da tersi çıkar denir tabiki en hayırlısını RABBİM bilir sağlıklı hayırlı olsunda kız erkek farketmez

denızım ruyamda sankı bır dugune gecelıkle gıtmıssım tekrar gıdıyomusum gıbı (gercekte gıttım) ama ruyada ıkıncı kez gıdıyodum uzerımde gecelık tarzı kısa mını bı elbıse vardı ve altıma kacırıyodum tanımadıgım bır kadın bana barı buralarıda temızle dıyodu cok ıgrenc bı ruyaydı

denızım ruyamda sankı bır dugune gecelıkle gıtmıssım tekrar gıdıyomusum gıbı (gercekte gıttım) ama ruyada ıkıncı kez gıdıyodum uzerımde gecelık tarzı kısa mını bı elbıse vardı ve altıma kacırıyodum tanımadıgım bır kadın bana barı buralarıda temızle dıyodu cok ıgrenc bı ruyaydı
hayr olsun canım dikkate değer bir rüya değil kafana takma

denizcim günaydın..rüyammda evimde doğum yapıorum annemler vs var..sonra doğan bebeği kuruluyorlar kundaklayıp kucağıma veriolar..ama bn oturuyorum..sonra annem diyor ki ezanla izmini okuyun kulağına dio..cinsiyeti ne ki diorum ,kız dioo..o an isim düşünüorum..sonrada uyandım canım..şimdiden yorumun için çok teşekkür ederm

Geri