Zayıflamak istiyorum ama olmuyor dayanamıyorum diyip zayıflamak isteyenler buraya

evet bende rejime başladım kilo alma rejimi burayada yazıyorum 48.2 ile başladım hedefim 4-5 kilo almak :)

bende bende zayıflamalıyım 1.67 boyum var 64 kiloyum aslında kiloma bişe demiyorum girdiğim yakışıyor fıstık gibiyim ama göbekli fıstık::sobe:(( göbeğim için pilates yapayım diyorum ama hamile kalmak için de uğraşıyorum.bir sakıncası olur mu???

canım eğer böyle bir şey düşünüyosan kesinlikle bi uzman kontrolunde yapmalısın tabikide örneklerini görüyoruz hamileyken spor yapan bayanların.bilinçcisiz bir şekilde olmamalı bence bu bir eğitmen yada bir hekim yardımıyla başarabilrsin :))
bende bende zayıflamalıyım 1.67 boyum var 64 kiloyum aslında kiloma bişe demiyorum girdiğim yakışıyor fıstık gibiyim ama göbekli fıstık::sobe:(( göbeğim için pilates yapayım diyorum ama hamile kalmak için de uğraşıyorum.bir sakıncası olur mu???

hamile kalmakla ne gibi bi alakası olabilirki hamile kaldıktan sonrası için tabiki tedirgin olabilirsinde bununiçin telaşa gerek yok :D

Geri