Kizlar selam ya gynolife az once bir paylasim yapmış onu gördüm TANDEM TEDAVİSİ bileniniz duyanınız varmı

Hem senin hem de donorun yumurtasi ile bildigim, hatta onceki forumda yapan biri vardi diye hatirliyorum.
Öyle yazıyor yumurta takviyesi deniyormuş. Kisinin yumurtasının yetersiz oldugu durumda donorden takviye oluyormus.Madem donorden alınacak kişinin olmayan yada kalitesisiz yumurtasıyla neden ugrastırıyorlar direk donasyon niye değil ilginçmiş bu yöntemde

Hiç gerekli olmayan bir yontem kesinlikle.bu sanki donasyonu direk degilde benim esler gibi problem yaratanlara daha dolambaçlı kabul ettirme yontemi gibi Bende mi böyle girsem konuya:)))
Kız asya hem donor hem senin yumurtanın kullanıldığı bir yontem var Kıbrıs'ta donorun yumurtasının çekirdeği seninkinin dış katmani sanırım adını unuttum şimdi ama ikisi aynı anda kullanılıyor. Bebekte 3 kişinin genetigini taşıyor boylece

Kız asya hem donor hem senin yumurtanın kullanıldığı bir yontem var Kıbrıs'ta donorun yumurtasının çekirdeği seninkinin dış katmani sanırım adını unuttum şimdi ama ikisi aynı anda kullanılıyor. Bebekte 3 kişinin genetigini taşıyor boylece
He gelde bunu benimkine anlat valla bana bi ZONA yetti 2.vada manisa tesislrinde bulurum kendimi:))

Geri