Aa bizim kanımızla bakılabiliyorsa süper tamamdır hiç söylemem :) teşekkür ederimmm
Canım sende ikiz değil mi bebekler. İkili tarama içim kam testi vermene gerek yok ben vermedim. Haftaları gelince hep bebeklere detaylı bakıldı, nifty önerdi doktor ikiz olduğu için ultrasonda hata şansı yüksek olduğu için, ki doktorum donasyon olduğunu biliyordu. Ama bize bıraktı biley çıkarsa gebeliği sonlandıracaksan nifty yap dedi... Biz yapmadık.

İkinci husus şu, donasyon olabilir ama bu bebekler kan grubu vs olarak senden çok farklı olmayacak dönörü zaten sen ve eşine en yakın kombinasyondan seçildi, yani dna testi yapmadıkça bunun donasyon olduğunu kimse anlamaz kan vermekle hiç bir yerde söylemene de gerek yok...

Canım sende ikiz değil mi bebekler. İkili tarama içim kam testi vermene gerek yok ben vermedim. Haftaları gelince hep bebeklere detaylı bakıldı, nifty önerdi doktor ikiz olduğu için ultrasonda hata şansı yüksek olduğu için, ki doktorum donasyon olduğunu biliyordu. Ama bize bıraktı biley çıkarsa gebeliği sonlandıracaksan nifty yap dedi... Biz yapmadık.

İkinci husus şu, donasyon olabilir ama bu bebekler kan grubu vs olarak senden çok farklı olmayacak dönörü zaten sen ve eşine en yakın kombinasyondan seçildi, yani dna testi yapmadıkça bunun donasyon olduğunu kimse anlamaz kan vermekle hiç bir yerde söylemene de gerek yok...
Canım biz bu yurtdışına gönderilen genetik taramayı yaptrdık 10 bin tl tuttu. Çok şükür bi sıkıntı çıkmadı çocuklarda. İki kız olduğu ortya çıktı :)

Çok fazla geriye gidemeden şöyle bir göz gezdirdim. İşleyen konu @Asyam17 nin kocasi..
Canim , esinin durumundan cogumuzun (ben de dahil) esleri gecti. Mesela bizdeki durum ; ara ara yer yer konuyu actim. her actigimda kapansa da diğer yerdeki acik sohbetlerimizi bazen paylastim. beraber okuduk hamilelik haberlerine beraber sevindik , negatiflere beraber üzüldük . Esimin yumusamasini bu sohbetleri paylaşimim sagladi diye dusundum hep. Onu direk ortamin icine soktum yani. Ve + diyorum ki eslerimiz olacak mi olmayacak mi emin ol ki bizden daha cok korkuyor..
Su anda düsündüm de doğru mu yanlis mi bilmiyorum ama hic kabul ettiremeseydim bosanirdim sanirim ve kendim embriyo transferi yaptirirdim.
Ben sildim çocuk konusunu zona olduğumdan beri.tuhaf bir duruma girdim şuan bütün hırsımı acımı sinirimi kendime çevirdim ve dedimki kendime o parayı bebegim olsun diye çektim madem o yolda harcamiycam bundan sonra kendime harciycam dedim.suan öyle yapıyorum alışveriş lazer tırnak kaş koşu bandı 6yildir ertelediğim herseye saldırmış durumdayım aslında bu durum çok sağlıklı degil bence.bir yerde yine basa dönücem ve bastırdığım bebek duygusu tekrar daha fazla sekilde ortaya çıkacak. Ama suan bebekle tedaviyle ilgili hicbirsey yapmak gelmiyor kesinlikle ve 2aydir adettende kesildim..

Eski bir yazi ve Ne kadar dogru bilemedim hemen paylasayim dedim.

MERYEM ANA ELİ OTU - GEBELİK- KULLANIMI:
Arkadaşlar ben GİTTİGİDİYOR dan MERYEM OTU nu aldım ve nasıl kullanıldığı yönünde de bir kağıt göndermişler.Bende bu konu net bilinmediği, çok muallak olduğu için sizlerle paylaşmak istedim,aynen kopyalıyorum.
”” Türkiyede bulunmayan bu ot sadece gittigidiyor aracılığı ile satılmaktadır.Bu ot tıpta , kadında gebelik hormonu olarak bilinen östrojen hormonunu artırarak gebeliğe ulaşmakta yardımcı olur.Dini yönü ise çok daha yaygın olarak bilinmektedir. En son CEVAT AKŞİT hoca bu otu detaylı bir şekilde anlatmış ve gerçekleşmiş tecrübelerini anlatmıştır. Bir paket içerisinde yaklaşık 4-5 adet meryem otu bulunmaktadır.Bunlardan birisi bayan tarafından üzerinde en az 1 aylık süre ile taşınması ve hiç bir şekilde çıkarılmaması gerekmektedir,gerek banyo da gerek uyurken…vs Bu sebeple su geçirmez şekilde muhafaza edilmelidir.Bu süre zarfında bayan 21 gün boyunca gece namaz kıldıktan sonra MERYEM SURESİNİ okuması gerekir. Yine pakette bulunan bir parça meryem otu da suya ıslanmalı.Belli bir süre sonra o gördüğünüz yumruk gibi kapalı ot açılmaya ve tohumları yeşermeye başlayacaktır.Ondan sonra içilmeye hazırdır.Haftada bir bayan tarafından içilmelidir.1 aylık süre boyunca bu şekilde devam edilmeli, sonuç alınamazsa bir ay daha denenmeli.Ancak üçüncü ay için bir ay ara verilip tekrar kullanılabilir.ÖNEMLE BELİRTMEK GEREKİR Kİ: bu süre zarfında eger gebelik gerçekleşirse Meryem otunu bayan hemen üzerinden atmalıdır.Aksi taktirde düşük yapacağı söylenmektedir.Olumlu sonuç alan bir çok aile var.Umarım birisi de siz olursunuz.””

Ben sildim çocuk konusunu zona olduğumdan beri.tuhaf bir duruma girdim şuan bütün hırsımı acımı sinirimi kendime çevirdim ve dedimki kendime o parayı bebegim olsun diye çektim madem o yolda harcamiycam bundan sonra kendime harciycam dedim.suan öyle yapıyorum alışveriş lazer tırnak kaş koşu bandı 6yildir ertelediğim herseye saldırmış durumdayım aslında bu durum çok sağlıklı degil bence.bir yerde yine basa dönücem ve bastırdığım bebek duygusu tekrar daha fazla sekilde ortaya çıkacak. Ama suan bebekle tedaviyle ilgili hicbirsey yapmak gelmiyor kesinlikle ve 2aydir adettende kesildim..
Asyam seni çok iyi anlıyorum ben. bende aynı durumdayım yeni bir eve taşındım ordan oraya kosusturup duruyorum kafamdaki herşeyi atmak için. Herşeyi unuttum diyorum bir yerden tekrar çıkıyor. Bastırdım ickme duyguları ben. Kendimizi avutuyoruz belkide belli zamandan sonra artık insanın içinden gelmiyor. Yeni yıl hrpimize mutlkluk sağlilik ve huzur getirsin inşallah.en önemlisi sağlik ve huzur.

Canım kızkardeşlerim hepiniz iyisinizdir İnşallah? Hepinizi çok özledim malum günler su gibi geçip gidiyor sabah nasıl oluyor gun nasıl bitiyor anlamıyorum ama hepimiz aklimdasiniz:d040:
Kalbinizden, aklınızdan geçen ne varsa gerçek olsun bu yeni yılda , herşeyin gönlünüzce olacağı muhteşem bir yıl diliyorum hepinize. iyi ki yolum sizlerle karşılaşmış iyi ki varsınız :tilili::hubidi::tekno:

Selam kızlar nasılsınız ? Yeni yılınız gönlünüzce olsun inşallah burayı takip ediyorum ama yazamıyordum . kıbrıs da transfer oldum ☺️ şimdi 14 haftalık ikizlere hamileyim doktorlar cocuklar gayet iyi durumda sadece dinlen diyor ‍♂️ sanırım ikizlerde bu tip kanamalar oluyor inşallah Allahım isteyen herkese nasip eder

Geri