Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Tek sorun sürekli taşınmak çok eşyamın olmaması değil zaten 12 yıldır durdurak bilmeden çalışıyorum evlenip ilden ile taşınmak fazla eşya olmaması sorun olacağını sanmıyorum işin eğlenceli tarafı bence. Sosyal i insanımda hemen kaynaşırım insanlarla sadece gittiğimiz karakollarda yada komando taburunda benim gibi aileler çok olacak mı canım sıkılırmı oralarda yada özel sektörde çalıştığım için iş bulamamyacağım yerler çok olurmu.yani olurya 2 sene çok berbat bi yerde görev yapar eşim ben çalışmam ondan sonra batıya tayin çıkar belki çalışırım.umarım herşey yolunda gider.sevgiler pelinim.......

arkadaşlar allah sabır versin zorrr 5 yıllık evliyimm ama 2 yıldır eşim hakkaride oğlumla kaldık tek başımıza dahada 2 yılımız var pelin kurtuldun sen darısı başıma ahhhh kafayı yemezsem iii offf eşime çok hasretimm sesine bilee hasretim sesini duyamıyrm offf. asker eşi olmak=sabır dirayet cesaret demekkk

eşiniz sizi neden hakkariye götüremiyo yani hiç mi giden yok yoksa eşiniz mi byle olmasını tercih ediyo.. gerçkten düşündürücü asker eşi olmak zor gibi gözüküyo..

eşiniz sizi neden hakkariye götüremiyo yani hiç mi giden yok yoksa eşiniz mi byle olmasını tercih ediyo.. gerçkten düşündürücü asker eşi olmak zor gibi gözüküyo..
canım oralar o kadar berbatki ,millet can derdinde, ev götürme imkanları yok
götüren olursada onlarda eve gelemiyorlar ki görevden

ama insan tek başına nasıl kalır ki.. o zaman evlenmenin amacı nedir yani bitirsin bütün görevlerini öyle evlenelim o zaman.. ayrı olunca üzüntü bi yana korkarda insan tek başına.. şimdiden korkmaya başladm :)

ama insan tek başına nasıl kalır ki.. o zaman evlenmenin amacı nedir yani bitirsin bütün görevlerini öyle evlenelim o zaman.. ayrı olunca üzüntü bi yana korkarda insan tek başına.. şimdiden korkmaya başladm :)
yok canım korkmuyrsun alışırsın sende cesaretli oll çok yalnız kalıcaksın çokk yalnızlık senden korksunn

Misafir Melek

bende asker eşiyim kayınvalidemlerde kalıyorum dört yaşında bir oğlum var ve çok zor durumdayım arkadaşlar

Geri