Asker Eşleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bende asker eşiyim 2 yıl oldu evleneli.Eşimin tayini seneye doğu çıkacak dua ediyorum insallah hayırlı bir yer olur onun için ve benim için .hiç ayrı kalmadık simdiye kadar beni götüremeyecek yer olursa o zor olucak ikimiz için.daha 1 yıl var ama ben simdiden kaygılanıyorum

slm kızlar bende asker eşiyim 2 yıl oldu evleneli.Eşimin tayini seneye doğu çıkacak dua ediyorum insallah hayırlı bir yer olur onun için ve benim için .hiç ayrı kalmadık simdiye kadar beni götüremeyecek yer olursa o zor olucak ikimiz için.daha 1 yıl var ama ben simdiden kaygılanıyorum
inş. canım ev gidecek yer çıkar sen bizim gibi olmzsn inş.

merhaba hanımlar ben aysegul bu baslıgı gorunce cok sevındım.Allah hepınıze özellikle eşlerinize sabır kolaylık versın.rabbım hepsını korusun inş.jandarma boluk komutanı üsttegmen bı gorustugum ınsan var cokda sevıyorum oda benı ama bn kapalıyım.aranızda kapalı asker esı varmı??
varsa ne gıbı problmelerle karsılastılar?paylasırsanız sevınırm sımdıden tsk ederım

merhaba arkadaşlar, bende taze bir asker eşiyim. Eşim jandarma üseğmen. Bu yaz evlendik. Ben de öğretmenim. Bu başlığı çok beğendim:) elinize sağlık

asker eşi olmak gerçekten gurur verici olsa gerek ailem istemedi ve olmadı sizler için duacıyım Allah yardımcınız olsun her daim siz şanslılardansınız bunu untmayın

Geri