Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Evet çok gurur verici.Ama bir o kadar da zor.Sabırlı olmak ve eşe tam destek vermek gerek.Allah tüm askerlerimizi korusun.

Asker yolu beklemek zormuş

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi asker eşyim eşim gideli daha 3,5 ay oldu ama daha şimdiden özlemine dayanamayacak haldeyim onu çok özlüyorum daha 1,5 yıllık evliyim benim gibi asker eşlerine allahtan bol bol sabır diliyorum .ASKER YOLU BEKLEMEK GERÇEKTEN ÇOK ZORMUŞ

slm tüm asker eşlerine ya aylardr açamıyrm iiyim pelinim sen nasılsın tabi kocanın yanındasın artık sende uğrayamazsın buralara bende çok yoğun çalıştığım için iş çocuk derken inan fırsat bulamıyrm eşimin gelmesine 1.5 yıl kaldı inş. bu yıllar geçiçek sizi öpüyrm pelin ii bak kendinee tüm arkadaşlara slmlarr

slm ben bi asker eşim eşim yenı askere gitti ben annemın yanında kalıyorum. asker eşlerine maaş veriyorlarmış çalışmıyorsa ve geliri yoksa nerden alacam yada nereye başvuracağım bilen var mı. biri bana yardım etsinnnnnn

İyiyim Işılsu senden ne haber?
Neyseki eşin eskisi kadar zorlanmıyordur değil mi?
Çocuğun nasıl ,anasınıfına gidiyor mu?

herkese merhaba ben asker eşi değilim ama asker sevgilisiyim:) inşallah kısmet olursa ileride asker eşi olacağım:) belırlı bır sure hıc gorusmemekten bahsetmıssınız; oraya eşini goturmek yasak mı askerler ıcın?

Merhaba

Bende asker eşiyim arkadaşlar eşim Suriye sınır Karakolu'nda askerlik yapıyor asker yolu beklemek çok zor Allah hepsinin yardımcısı olsun

merhaba hanımlar.ben aranıza yeni katılacagım nasıp olursa yaza evlenıyorum.nısanlım jandarma astsubay.onu cok sevıyorum.fakat bazı forumlarda asker esı olmanın cok zor bırsey oldugundan bahsedıyor.gercekten cok mu zor?tedırgın olmaya basladım.:(((

Geri