hakikaten ya :) eşimle tiye alıyoruz artık.akşamdanmı kaldın diye dalga geçiyo:)bizim hatunda tiryaki çıktı diyo :)...
bakalım ne zamana kadar gidecek keşke hamile olsam.testi salı yada çarşamba yapmayı düşünüyorum bende.eğer adet olmazsam o güne kadar!

inş canım alırız hayırlı haberlerini ben de yarın idrar çarş kan testi düşünüyorum, off ya göğüslerim de acımaya başladı valla:)

tunacım seninkisi daha yakınmış.yarın test yapınca bizede haber ver.inşallah sende meleğine kavuşursun.
olursa eğer ilk bebişimiz olacak . o yüzdende çok heyecan stres yapıyorum.bakalım 4 ay oldu denemelere başlayalı:)
ya bu arada benimde göğüslerim acımaya başladı bugün:( galiba bu ayda yalnızım...nerdesin meleğimmm??

haber vericem tabii, benim 2. bebişim olacak olursa tabii:)) oğlumun kardeş ısrarları ile dayanamadık:) inş ikimiz de kavuşuruz zaten göğüs acımasıyla belli oluyor diyolar bakalım hayırlısı...

ya kızlar benimde mesajlarım silinmiş.yöneticiye mesaj attım ama cevap gelmedi
nihayet girebildim siteye dünden beri bi sorun var galiba...

bir melek diliyorum teşekkür ederim.
ama benim kafam karıştı ya.son 1 saattir kanamam arttı adet oluyo gibi çok geliyo ve sabahki çizgi sanki gittikçe kayboluyo.ya herkesinki gittikçe artar benimkide azalıyo.:( ya ben ne yapıcam ne olur bir fikir verin. yada bu kanama neyin nesi bu şekilde olupta hamile kalan varmı... ne olur yardım edin

Geri