selam kızlar bizde 4 aydır bebek istiyoruz ama malesef hüsranla sonuçlanıyor hep.ama olsuzn bizim hüsran dediğimiz belkide bizim için iyi olan birşeydir.Rabbimin bildiğini biz bilemeyiz.isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah.
O YÜZDEN EYAGİZ ARKADAŞIMIZIN YAZISINI ÇOK BEĞENDİM
Allah herşeyi zamanında güzel olcak şekilde yarattı..hiçbir şey için acele etmiyorum..

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeoldum bu siteyi çok sevdim benim gibi bebek isteyen arkadaşlarım dertlerini paylaşıyor bende 3yıllık evliyim bütün istememe ramen bir türlü bebek sahibi olamadım ama bizde bekliyoruz RABBİM BÜTÜN İSTEYENLERE VERSİN İNŞALLAH

selam kızlar bizde 4 aydır bebek istiyoruz ama malesef hüsranla sonuçlanıyor hep.ama olsuzn bizim hüsran dediğimiz belkide bizim için iyi olan birşeydir.Rabbimin bildiğini biz bilemeyiz.isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah.
O YÜZDEN EYAGİZ ARKADAŞIMIZIN YAZISINI ÇOK BEĞENDİM
Allah herşeyi zamanında güzel olcak şekilde yarattı..hiçbir şey için acele etmiyorum..

tşk ederim aymelek arkadaşım..bende bizim gibi heyecanla bekleyen anne adayları için içimizdeki heyecanı az da olsa frenleyerek sebat ve sükun içinde bekleyelim istedim..bu cümleyi her okuduğumda içim biraz daha rahatlıyor.. :)

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeoldum bu siteyi çok sevdim benim gibi bebek isteyen arkadaşlarım dertlerini paylaşıyor bende 3yıllık evliyim bütün istememe ramen bir türlü bebek sahibi olamadım ama bizde bekliyoruz RABBİM BÜTÜN İSTEYENLERE VERSİN İNŞALLAH

amin rabbim tez zamanda kimsenin kucagini bos birakmaz insalla

kızlar ya benim son adet tarihim 15 kasımdı.15 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama olmadım.17 aralıkta ve 19 aralıkta bir iki damla kanamam oldu.ama adet şeklinde değil.sürekli başım dönüyor,düşüyorum.ama 18inde idrar testi yaptım negatif.anlayamıyorum.eşimde bende ümitlenmek istemiyoruz.sizce ben hamilemiyim???????
NE OLUR YARDIM EDİNNN........

kızlar ya benim son adet tarihim 15 kasımdı.15 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama olmadım.17 aralıkta ve 19 aralıkta bir iki damla kanamam oldu.ama adet şeklinde değil.sürekli başım dönüyor,düşüyorum.ama 18inde idrar testi yaptım negatif.anlayamıyorum.eşimde bende ümitlenmek istemiyoruz.sizce ben hamilemiyim???????
NE OLUR YARDIM EDİNNN........

biraz daha bekle bakalım testi tekrar et ya da kan testi yaptır, Allah gönlüne göre versin:)

ya bilmiyorumki az önce yine kanamam oldu.normalde adet kanamam böyle taksit taksit gelmez:)...valla bu şekilde gelmeye devam ederse 1 aya anca biter artık:)))))
normalde ilk damladan bir kaç saat sonra çok yoğun gelirdi.
oof of neyse artık şu gebeliği kafamdan atayım,baş dönmem için doktora gitmem lazım hiç iyi değilim

geçmiş olsun canım ben de aynısını geçen ay yaşamıştım adetlerm çok düzenli olmasına rağmen günümden 3 gün önce pembelik geldi sonra normale döndü, ben de yumurtlama günü hesaplamada zorluk çektim şimdi beklemdeyim bakalım neler olacak? istersen biraz daha bekle bende de arada baş dönmesi oluyor, çakırkeyif gibiyim:)

Geri