Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Inşallah canım ya yüce mevlam nasip eder inşallah tüm bebek isteyenlerin kollarını bis bırakmaz sağlıklı bir şekilde

Canım bak bende çok merak ediyorum o yüzden ozele gittim akşam orda yaptim ama bu insan meraktan uyuyamiyoki dayanamıyor bugün yaptirsan belli olur canim kanda bende geçen ay hamile çıkmadım hemen saçımı boyattim

Sabırızımdan hiç haber yok, inşallah kuzucuğunu almıştır sağ salim kucağına..

Sılam, nasıl varmı bir değişiklik, bulantı falan olmuştu benim mesela 10. günde, söylemesi ayıp balık yapmıştım tam yiyecektik bir midem kalktı o kalkış, zaten sonra iflah olmadı, hep bulantı 2 ay daha, inşallah seninde 2-3 ay miden böyle bulansın emiiiiiiiiiiiiiiii hahaha
canım ben artık kendimden nefret edicem az kaldı her şey psikolojik mi diye vurasım geliyor kendime arabaya bindim milletin parfüm kokusundan midem kalktı ama 1 kez daha olmadı o gün akşam yemeğinide zor yedim midem bir tuhaf oluyordu ama işte ....

eğer test yaptırırsan kesin çıkar bence bekleme bizide bekletme hadi yaptırda sevinç çığlıklarını beraber atalım eğer hamile olamsaydın şimdiye kadar ilaçların etkisiyle erken hastalanırdın zaten bence kesin hamilesin

bencede bekletme bızı sılam gıt yaptır testını kac gundur takılı kaldım sılamdan haber varmıdır yazmısmdır topık topık sılam arıyorum:)) sakası bı tarafa sen bırazcık hıssedıyosundur da adını koyamıyorsundur sımdı gıt testı yaptır sende mutlu haberı al bızde alaalım sevınelım bıraz yahuuu

Canım benim beklemene gerek yok hemen git ve tahlilini yaptır gel hadi çok merak ettim bak şimdi .... koş koş koşşşşşşşşşşşşşşş :26:

Kızlar ben yaptırdım 193 çıktı ilkini salı yaptırdım 59 iki gün de 193 oldu dr görüştüm hamilesim dedi tebrik etti çarşamba gormeye gidecegiz yüce yarabbim e şükürler olsun kimsenin kucağını yavrusuz bırakmasın

acaba sila ne yapti

kızlar sizi heyecanla beklettim biliyorum hakkınızı helal edin dün eşimle karar veremedim bu gün öğlen işe giderken kendimi tuttamadım test aldım ve iş yerinde yaptım kocaman bir tek çizgi çıktı :uhu: anlayacağınız bende bişi yok yarın adet günüm eşimde diyor yarın sabahtan gidip kanda baktıralım idrar testinde çıkmayabilir belki diyor canım benim umudunu yitirmiyor ama kızlar olsaydı idrarada çıkardı zaten değil mi? Ben yinede eşimi kıramadım yarın sabah 8de kanda baktırıcam belki sabah erkenden adetim gelir hiç gitmem, neyse Rabbim her şeyin hayırlısını ver diyordum hep demekki hayırlısı böyle..

kızlar sizi heyecanla beklettim biliyorum hakkınızı helal edin dün eşimle karar veremedim bu gün öğlen işe giderken kendimi tuttamadım test aldım ve iş yerinde yaptım kocaman bir tek çizgi çıktı :uhu: anlayacağınız bende bişi yok yarın adet günüm eşimde diyor yarın sabahtan gidip kanda baktıralım idrar testinde çıkmayabilir belki diyor canım benim umudunu yitirmiyor ama kızlar olsaydı idrarada çıkardı zaten değil mi? Ben yinede eşimi kıramadım yarın sabah 8de kanda baktırıcam belki sabah erkenden adetim gelir hiç gitmem, neyse Rabbim her şeyin hayırlısını ver diyordum hep demekki hayırlısı böyle..

Ama yarin icin yine guzel haber umudum var benim:)

Yaaa sılacım aşılamada o kaset testler işe yaramıyor, bende yapmıştım dayanamayıp çıkmamıştı, hatta tahlilden bir gün önce leke bile görmüştüm, ama ertesi gün sonuç pozitifti, sen kan tahlilini yaptır artık, çatlatma bizi yaffffffffffff :S

Yaaa sılacım aşılamada o kaset testler işe yaramıyor, bende yapmıştım dayanamayıp çıkmamıştı, hatta tahlilden bir gün önce leke bile görmüştüm, ama ertesi gün sonuç pozitifti, sen kan tahlilini yaptır artık, çatlatma bizi yaffffffffffff :S
ya canım öylemi diyosun yani güvenmeyeyim mi belki ya Allahıma okadar çok dua ediyorum ki inşallah o sonuç yanlıştır inşallahhh tamam canım yarın teste gidicem eşimede sözüm var zaten :kiss:

Geri