Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

iyiki doğdun
canım ben artık kendimden nefret edicem az kaldı her şey psikolojik mi diye vurasım geliyor kendime arabaya bindim milletin parfüm kokusundan midem kalktı ama 1 kez daha olmadı o gün akşam yemeğinide zor yedim midem bir tuhaf oluyordu ama işte ....

kızlar sizi heyecanla beklettim biliyorum hakkınızı helal edin dün eşimle karar veremedim bu gün öğlen işe giderken kendimi tuttamadım test aldım ve iş yerinde yaptım kocaman bir tek çizgi çıktı :uhu: anlayacağınız bende bişi yok yarın adet günüm eşimde diyor yarın sabahtan gidip kanda baktıralım idrar testinde çıkmayabilir belki diyor canım benim umudunu yitirmiyor ama kızlar olsaydı idrarada çıkardı zaten değil mi? Ben yinede eşimi kıramadım yarın sabah 8de kanda baktırıcam belki sabah erkenden adetim gelir hiç gitmem, neyse Rabbim her şeyin hayırlısını ver diyordum hep demekki hayırlısı böyle..
cnm nasılsın biliyorum beklemek çok kötü bi durum bende yaşadım bunları ama umudunu kaybetme benim adetim geçmişti 4.günde yaptım silik bi çizgi bile çıkmamıştı.7.günde yaptım anca oda çok silikti kan tahlili yaptırınca oda oran düşük çıktı ama hamileymişim bende geç döllenme olmuş.belkide seninde öyledir git yaptır kan tahlilini herşey belli olur

idrar testi için daha erken kanda kesin çıkar hadi bakalım bekliyoruz
bu akşama belli olcak canım ne olduğu kanda ne var ne yok çıkar artık nasibimi bekliyorum :bebeğim:
Hayırdır Lalem yaaa neyin var, bulantı ağrı falan ...
lale 3.ye yol açıyordu nerdeyse :D:D
iyiki doğdun
cnm nasılsın biliyorum beklemek çok kötü bi durum bende yaşadım bunları ama umudunu kaybetme benim adetim geçmişti 4.günde yaptım silik bi çizgi bile çıkmamıştı.7.günde yaptım anca oda çok silikti kan tahlili yaptırınca oda oran düşük çıktı ama hamileymişim bende geç döllenme olmuş.belkide seninde öyledir git yaptır kan tahlilini herşey belli olur

canım benim aşılama yapıldı ya geç döllenme olur mu bilmem :S bir ihtimal o aşılama sonrası eğer diğer yumurtalarda olursa belki ama aşılamayla 12-14 gün arasında belli olurmuş bu gün 15.günüm ve adet günüm Allahım inşallah bu mutluluğu banada nasip eder bu mübarek Cuma gününde inşallahhh :bebeğim: az kaldı sonucum çıkacak bakalım..

bu akşama belli olcak canım ne olduğu kanda ne var ne yok çıkar artık nasibimi bekliyorum :bebeğim:

lale 3.ye yol açıyordu nerdeyse :D:D

canım benim aşılama yapıldı ya geç döllenme olur mu bilmem :S bir ihtimal o aşılama sonrası eğer diğer yumurtalarda olursa belki ama aşılamayla 12-14 gün arasında belli olurmuş bu gün 15.günüm ve adet günüm Allahım inşallah bu mutluluğu banada nasip eder bu mübarek Cuma gününde inşallahhh :bebeğim: az kaldı sonucum çıkacak bakalım..

Inşallah cuma gününün yüzü hürmetine allah im yüzünü güldürr canım uaa hadi hayırlısı

Geri