Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

amınnnnn canım amıınn dualrım senınle artık kendımden umudum yok denecek kadar az ama rabbim buyuk inş senın melegın senınledır sımdı
canım sağol inşallah dediğin gibi benimledir,Rabbim bekletmesin canım tez zamanda meleklerimize kavuştursun bizi :bebeğim:
Sılam_nisacım inşallah hep beraber hayırlı haberini alırız canım benim, inşallah rabbim meleğini yollamıştır. gönülden diliyorum canım... sana bunu yazarken duygulandım :((( gerçekten çok istiyorum meleğinin gelmesini.
ayyy yaa mrsmcim ya beni de duygulandırdın :uhu: Allah razı olsun gönülden duan için inşallah Rabbim hayırlısıyla güzel haber vermemi nasip eder :kiss:
arkadaslar benı de yazın 18 ınde adet olmam gerekıyor 18 aralıkta adetımın 13, gunu beta hcg yaptırdım 59,33 cıktı bugun ıdrar testınde de ıkıncı cızgı sılık cıktı acaba hamılemıyım
hemen ekliyorum canım yanlış anlamadım değil mi? adetine daha 4 gün var demi? eğer öyleyse hamilesindir canım hayırlı olsun Rabbim kolay bir hamişlik nasip etsin :bebeğim: sen hamileyimmm diye yazdığın anda seni hamiş listesine ekliyeceğim tamam canım ama bence hamilesin :kiss:

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENMEYEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

sılam_nisa....................................16 Aralık

melek derya..................................18 Aralık

şimall..........................................???
:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek

<!-- google_ad_section_end -->:erkek bebe:MART ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:NİSAN ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

elçin&su...........................................Nisan
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

:nazar:
:erkek bebe:MAYIS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

esinerkan..........................................Mayıs
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

:nazar:
:erkek bebe:HAZİRAN ANNE ADAYLARI:erkek bebe:

lalezar.............................................Haziran
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:TEMMUZ ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melodi_cn.......................................Temmuz

:erkek bebe:AĞUSTOS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

ecce...............................................Ağustos

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

yaseminnnnnnn.....................................Ekim

beklenenbebiş.......................................Ekim

elif-ecrin............................................Ekim

:erkek bebe: ARALIK ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

:bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem:

kızlar aşılamada 12.ve 14.günler arasında test yapılırmış bu gün benim 14.günüm yaptırmadım beklemeyi seçtim 15.gün zaten adet günüm olmazsa bakarım diye düşündüm ama bir yandan da 15.gün cumaya denk geliyor sonra hafta sonu 2 gün daha beklemem gerekiyor diye düşününce kararsız kalıyorum acaba cuma günü yani adet günümde kanda baktırsam mı? yoksa pazartesiye kadar beklesem mi? ayyy beklemek zorr off kafam karıştı napcam şimdi :S
eğer hamiş değilsem saçlarımı boyatmaya gidicem :D yok hamişsem burayı sallamaya gelirim
:26:

Canım bak bende çok merak ediyorum o yüzden ozele gittim akşam orda yaptim ama bu insan meraktan uyuyamiyoki dayanamıyor bugün yaptirsan belli olur canim kanda bende geçen ay hamile çıkmadım hemen saçımı boyattim

Sabırızımdan hiç haber yok, inşallah kuzucuğunu almıştır sağ salim kucağına..

Sılam, nasıl varmı bir değişiklik, bulantı falan olmuştu benim mesela 10. günde, söylemesi ayıp balık yapmıştım tam yiyecektik bir midem kalktı o kalkış, zaten sonra iflah olmadı, hep bulantı 2 ay daha, inşallah seninde 2-3 ay miden böyle bulansın emiiiiiiiiiiiiiiii hahaha

kızlar aşılamada 12.ve 14.günler arasında test yapılırmış bu gün benim 14.günüm yaptırmadım beklemeyi seçtim 15.gün zaten adet günüm olmazsa bakarım diye düşündüm ama bir yandan da 15.gün cumaya denk geliyor sonra hafta sonu 2 gün daha beklemem gerekiyor diye düşününce kararsız kalıyorum acaba cuma günü yani adet günümde kanda baktırsam mı? yoksa pazartesiye kadar beklesem mi? ayyy beklemek zorr off kafam karıştı napcam şimdi :S
eğer hamiş değilsem saçlarımı boyatmaya gidicem :D yok hamişsem burayı sallamaya gelirim

eğer test yaptırırsan kesin çıkar bence bekleme bizide bekletme hadi yaptırda sevinç çığlıklarını beraber atalım eğer hamile olamsaydın şimdiye kadar ilaçların etkisiyle erken hastalanırdın zaten bence kesin hamilesin

bencede bekletme bızı sılam gıt yaptır testını kac gundur takılı kaldım sılamdan haber varmıdır yazmısmdır topık topık sılam arıyorum:)) sakası bı tarafa sen bırazcık hıssedıyosundur da adını koyamıyorsundur sımdı gıt testı yaptır sende mutlu haberı al bızde alaalım sevınelım bıraz yahuuu

Canım benim beklemene gerek yok hemen git ve tahlilini yaptır gel hadi çok merak ettim bak şimdi .... koş koş koşşşşşşşşşşşşşşş :26:

Geri