2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var
mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size
adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor
karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???

aliya lina

Yeni Üye
Üye
öncelikle cevapladigin icin tsk ederim. ben hayatimda hic gögüz arisi cekmedim inanilmaz sekilde ariyor adet gördügüm zaman bile hic gögüz arisi cekmedim

gonca 16

Daimi Üye
Üye
anladım canım o zaman düzenli adetin.hani bazı aylar 31 çekiyor ya gün adet o zaman 1 yada 2 gün atabiliyor.bende 2 aydır korunmuyorum ama henüz hamilelik yok.testler falan yaptırıcam bende.hepmizin için hayırlısı.bişi daha.folik plus kullanıyormusun tatlım

dilek84

Yeni Üye
Üye
inş. canım aliya senin konuyu görünce cvp vermek istedim yumurtlama olana yakın oldugu gün kasık agırları ve akıntı olabılır. adetın 28 gün sürüyorsa adetının 14-15 16. günü yumurtlama olabılıyor. birde hamıle kalkmak istıyorsan şimdiden folık asit ( 12 vitaminden biri ) kullanman yararına olur eczaneden alabılırsın doktorun reçeteye yazmasına gerek yok .Bu arada benım adet 9 gün geçti bugun gidip sonucu ögrenecegım kızlar bu meseajımı gören varsa ne olur dua etsın başkası için yapılan dua daha makbul. inş. hayırlı haberlerle karşılaşırız.

fatma@

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım adetim biteli 15 gün oldu kasklarımda ve gögüslerimde şişkinlik var mide bulantısı oluyor hamile olabilir miyim ??

esra57

Yeni Üye
Üye
kızlar bende yenı katıldm aranıza bu ay benımde 3 gun gecikti test yaptım negatıf testten bı gun sonra adet oldum 2 gün surdu normalde 5-6 gün sürerdi herzamankınden daha az oldum ve iki gündür kahverengi akıntım var acaba yınde test yapsammıı...

Y

yagmur yürekli

Forum Okuru
merhaba melekler ben 28 yasında adet düzensizligi olan birisiyim bu genç kızlıgımdan beri böyle evlenincede hep böyle devam etti 6 ayda bir 4 ayda bir adet oluyorum doktora gidiyorum tahlillerde bir sorun yok diyorlar bana ya dubhaston yada farlutal verip gönderiyorlar neyse 7 yasında bir kızım var ikinci bebek istiyoruz martın 15 inde adet oldum yumurtlama günlerinde ilişkiye girdiğimi düşünüyorum tabi yanlış hesaplamadıysam:D şimdi ben hamile kalıp kalmadıgımı anlamak için bu ayın kacında gebelik testi yapayım arkadaşlarım bekle daha erken diyorlar adet gününü 10 gün geçsin öyle belli olur diyorlar hayal kırıklıgınada ugramak istemiyorum 4 aydır deniyoruz ama olmadı ikinci bebegime hamile kalmak istiyorum meraktan catlıyacagım ama tek çizgi cıkmasındanda korkuyorum 4 aydır yaptıgım test 30u gecti ama yok bazı arkadaşlar senin cocugun olmaz deyip korkutuyorlar adet düzensizligim var diye hamile kalmış isem ilişkiden kaç gün sonra belli olur hamile kalıp kalmadıgım eczaneden test alsam cıkarmıki ne olur cıksın ya hayırlısıyla tabiyki benim için hayırlı degilse olmasın ne yapalım rabbim ne takdir ettiyse cevap yazın oldumu meleklerim şimdiden tşk ederim hepinize

gonca 16

Daimi Üye
Üye
kızlar bende yenı katıldm aranıza bu ay benımde 3 gun gecikti test yaptım negatıf testten bı gun sonra adet oldum 2 gün surdu normalde 5-6 gün sürerdi herzamankınden daha az oldum ve iki gündür kahverengi akıntım var acaba yınde test yapsammıı...
canım bence kan tahlili yaptır.özel labaratuarlarda sonuç hemen çıkıyo.yani çok beklemezsin.bende çok merak ediyordum ve hamile olduğumu öğrendim :) inş hayırlısı olur senin adınada

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
dilekcim ben üye değilm fakat izmirde oturuyorum okudum yazılarını. inşallah hayırlı haberler alırsın . bende 9 aylık ewliyim 5 aydır bebiş istiyoruz bu ay 5 gün gecikti adetim ümitlendim eczaneye gidip test aldım fakat ewe geldim bi baktımki kırmızılar :'( hüsran yasadım yine
bu arada ben ece

aylinay

Yeni Üye
Üye
merhaba
biz eşimle en son 11 gün önce birlikte olduk. o şehir dışında çalıştığı için fazla bir araya gelemiyoruz. anne olmayı çok istiyorum. son adet bitiş günüm 18 mayıs. muhtemelen 6-7 gün sonra tekrar adet olmam lazım. ama 1 haftadır sürekli mide bulantım var. özellikle sabahları. kusma yok ama. dün kan testi yaptırdım hcg 1.20 karşısındada negatif yazıyo. doktora göstermedim negatifi görünce. sizde bazı yorumlarda 1 üzerinde olabilir yazmışsınız. kafam karıştı. idrar testi yapıyorum birkaç gündür hep tek çizgi. belki ben erken davrandım. 11 gün önceki ilişkinin sonucu pozitifte olsa şu an çıkarmıydı acaba. ama midem bulanıyo. 1.20 çıktı. ama idrar testleri hep tek çizgi. sizce nedir?

gulbi

Yeni Üye
Üye
ben izmirliyimmmmm benimne arkadas olurmusun uz bende bir soru sordm ama kimse cvp atmiyor yeni katildim bu sayfaya nsl kullanacagimida bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz arakdadaslarr

gulbi

Yeni Üye
Üye
mrh arkadaslar banada yardimic olursaniz cok sevinirim cogu kadin gibi bedede beyaz bir akinti geliyor ama bu akinti adet olmama bir kac gun kala kesiliyordu,adetim 4 gun gecikti goguslerim agariyor ve ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor akinti halya kesilmedi devam ediyor yakin zamanda agadet olmayacam acaba hamilelik belirtisimi bana yardimic olursaniz sevinirim​

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
mrh arkadaslar banada yardimic olursaniz cok sevinirim cogu kadin gibi bedede beyaz bir akinti geliyor ama bu akinti adet olmama bir kac gun kala kesiliyordu,adetim 4 gun gecikti goguslerim agariyor ve ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor akinti halya kesilmedi devam ediyor yakin zamanda agadet olmayacam acaba hamilelik belirtisimi bana yardimic olursaniz sevinirim​

kızlar bende daha önce düşük yaptım 1 aylık ve 8 aydır korunmuyoruz olmuyor bu ay adetim 2 gün gecikti ve internette bakarken eskilerden yapılan bi test buldum cam bardaga idrarınızı yapıp içine çamaşır suyu koyuyorsunuz eger köpürürse hamilesin köpürmezse degilsin daha önce denedim 2 ay önce köpürmedi ve adet oldum bugün yine denedim köpürdü ve adetim 2 gün gecikdi inş hamileyimdir sizde deneyin bence