2 Milyondan 76 Milyona yolculugumuz...

kızmak mı hem de sana, hiç olabilirmi canım benimmmmmmm. iyi ki varsınız hepinizi çok seviyorummmm.

ronyacım benim tek belirtim göğüslerdeki ağrının olmamasıydı.

benimde şişmedi kız acaba olabilirmi kızlar canım sıkıldı kayınvalidem gelimoş yarın köyden canım sıkıldı midem bulandı elim ayagım bihoş oldu oooffffffffff işin yoksa çık evini temizle şimdi

melisela canişkommm nasılsın
saol ronyam iyim canım sen nasılsın??? bebişimiz nasıl dermişim :bebeğim::bebeğim:
ya size sorayım bari, ekine sordum ama görmedi sanırım..şimdi ben 29günde bir adet oluyorum hesaplama nasıl oluyor yumurtlama günüm ne zamana denk geliyor sizce?
ekin 25 günde adet olan bir arkadaş için 25-14 = 11. gün demişde..bende 29undan 14ümü çıkarmalıyım??? o zaman 15 oluyor dimi benimde ???

saol ronyam iyim canım sen nasılsın??? bebişimiz nasıl dermişim :bebeğim::bebeğim:
ya size sorayım bari, ekine sordum ama görmedi sanırım..şimdi ben 29günde bir adet oluyorum hesaplama nasıl oluyor yumurtlama günüm ne zamana denk geliyor sizce?
ekin 25 günde adet olan bir arkadaş için 25-14 = 11. gün demişde..bende 29undan 14ümü çıkarmalıyım??? o zaman 15 oluyor dimi benimde ???

mantıken öyle ama her o gün yumurtlıycaksın ve yumurtan o gn çatlıyucak diye bi kaide yok, benim bazen 14.gün bazen 15.gün bazen de 16.gün çatlardı yumurtam. en iyi anlama şeklide jöle kıvamında gelen akıntı ben ondan yumıurtlayacağımı anlardım.

canım evet 15.gün oluyor ama bu luteal faz dönemi 14 gün ise bazen 12 yada 16 olabiliyor
ateşini ölçsene süper bir yöntem ne zaman yumurtladığını
luteal fazın ne kadar sürüyor öğreniyorsun

ay kıyamam canım oglunda hatırlamıyomusun ben unutmuşum ozaman kendimi hiç dinlememiştim :(

canım anlarsın aslında oğluşunla kıyaslarsan .... kesinlikle herkesde belirti aynı oluyo kimisi adet olacağını sanırken hamile kaldığını öğreniyo....

sende öyle olursun inşallahhhh.

kızlar ben oğlumda ilk ay hamile kaldım hiç bişey anlamadım
gebelik testine şimdilerde olduğu gibi gözlerim şaşı olacak gibi bakmadım
yani silik bir çizgi vardı 15 dakika sonra tekrar baktığımda gördüm
şimdi her ay kendimi hamile sanıyomm haha haha

evet canım maleseefffffffff diyorum anlıyosundur umarım :(

canım anlıyorumm ben zamanında diyarbakırda otururken kayınvalidemle aynı apartmanda oturuyordum
kadın girişimi çıkşımı herşeyimizi görüyordu
benim kayınvalidem öyle benden temizlik yemek bekleyen kadın değildir
hatta bayılır yemek yedirsin yapsın
ama yinede yakın olmak güzel değil

Geri