2 Milyondan 76 Milyona yolculugumuz...

ronyam çok cahil yaşı daha 52 ama gerikafalı bigün konuşuyoduk eger 2 çocugum olmassa tüp bebek yaptırıcam demiştim bana desen begenirsin torunu gibi sevemezmiş başkasının spermleri koyuyolarmış ne alaka dedim olsa normal olurdu dedi odur budur uyuzum anlıcan yıldızlarımız barışmıyo kocamın hatrına sesimi çıkarmıyorum

canım anlıyorumm ben zamanında diyarbakırda otururken kayınvalidemle aynı apartmanda oturuyordum
kadın girişimi çıkşımı herşeyimizi görüyordu
benim kayınvalidem öyle benden temizlik yemek bekleyen kadın değildir
hatta bayılır yemek yedirsin yapsın
ama yinede yakın olmak güzel değil

kesinlikle katılıyorum kendi evin olunca elin mahkum oluyo :(

ronyam çok cahil yaşı daha 52 ama gerikafalı bigün konuşuyoduk eger 2 çocugum olmassa tüp bebek yaptırıcam demiştim bana desen begenirsin torunu gibi sevemezmiş başkasının spermleri koyuyolarmış ne alaka dedim olsa normal olurdu dedi odur budur uyuzum anlıcan yıldızlarımız barışmıyo kocamın hatrına sesimi çıkarmıyorum

boşver kuzummm görme yaşlılar bi tuhaf oluyor
ama takılmamaya çalış eğer takılırsan gözünde daha çok büyür yaptıkları

teşekkürler canlarım cevap için, ya bendende öyle akıntı gelirdi ama bu ay bişey gelmedi sanki yada ben kaçırdım, zaten gelecek aydan itibaren test alacağım, artık eşimde devamlı yanımda olacağından daha dikkat edeceğim..İnş birgün tuttar artık ne diyelim :)

teşekkürler canlarım cevap için, ya bendende öyle akıntı gelirdi ama bu ay bişey gelmedi sanki yada ben kaçırdım, zaten gelecek aydan itibaren test alacağım, artık eşimde devamlı yanımda olacağından daha dikkat edeceğim..İnş birgün tuttar artık ne diyelim :)

hayırlısı olsun canım inşallah hepimiz güzel müjdeli haberlerimizi veririz

burdayımmmmmmmmmmmmmm :)))))

ya canım illaki okumuştursun idrarına karbonat döküyomuşsun eger kabarırsa hamileymişsin kabarmazsa degilmişsin aslı varmı bilmiyom 5 gün önce denemiştim kabarmamıştı içime kurt düşürdün dur bidaha deneyim dedim bu sefer kabardı sanki gebelik testinde çif çizgi görmüş gibiyim çok heyecanlandım acaba diyom nun yavrum sen hamilesin evde karbonat varsaa yap bi bakalım aslı varmı şu işin ronya sende yap hadi haber bekliyom

Geri