3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

Evet canım inan öyle. Eskiyi unuttum ben eskiden böyle miydi onu unuttum
Canım biliyorsun bnde gebelik korkusu yaşadım mesela adetim Bikac gün gecikmişti ilk başlarda kahverengi az az geldi Yok bi türlü o kan gelmiyor bi gün bekledim iki gün bekledim Yok uç gün bekledim Yok en iyisi doktora gidiyim dedim bi beta yaptırdım birsey yok ultrason yaptırdım bisey yok rahatladım eve geldim bi saat gecti adet oldum Yani demem o ki stres adetinin sokulmesini dahi etkliyor kendini bi rahatlat bide boyle dene bi ne kaybedersin ki

Canım biliyorsun bnde gebelik korkusu yaşadım mesela adetim Bikac gün gecikmişti ilk başlarda kahverengi az az geldi Yok bi türlü o kan gelmiyor bi gün bekledim iki gün bekledim Yok uç gün bekledim Yok en iyisi doktora gidiyim dedim bi beta yaptırdım birsey yok ultrason yaptırdım bisey yok rahatladım eve geldim bi saat gecti adet oldum Yani demem o ki stres adetinin sokulmesini dahi etkliyor kendini bi rahatlat bide boyle dene bi ne kaybedersin ki
Yani ne düşünmeliyim ben? İhtimal yok mu

@Hulya034 ve @Selin’de lütfen siteye giriş yapın şifreleriniz ile öyle gönderin mesajlarınızı. Mesajlarınız onaya düşüyor onaylamaktan gına geldi. Şifreleriniz var girin öyle yazın sonra yazılarımız onaylanmıyor gelmiyor demeyin.

Hayır hülya malesef olmadı halen elle onaylıyorum eğer şifrelerinizi hatırlamıyor iseniz buraya yazın mail adreslerinizi şifrelerinizi sıfırlayıp göndereyim.

tamam selin giriş yapmışsın işte yapacak bişey yok ki ? yorumu az öne attın değil mi onay vermedim bak otomatik konuya geldi yazın. Sıkıntı yok şimdilik adınla soyadınla işimiz yok bigün şifreni unutur isen buraya kayıt olduğun maili yaz ki o mail adresine yeni şifreni atalım ama şimdilik sıkıntı yok görünüyor :)

Geri