7 günde hamilelik belirtileri olur mu ?

7 günde hamilelik belirtileri olur mu ?
Kızlar selamlar ben birlikte olalı tam 7 gün oldu acaba bu gebeliğin belirtileri tam olarak 7 günde ortaya çıkar mı merak ediyorum. Bende bebeğim olsun kucağıma alayım istiyorum herifi zaten zor ikna ettim fazla değil 14 aylık evliyim bilgisizim artık düşünerek zamanlayarak bebeğim olsun istiyorum yardım eder misiniz bana ltfn kızlar

7 günde hamilelik belli olur mu.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar net olarak cevaplar vermeniz mümkün mü acaba tamam 14 aydır evlisiniz de en son adet tarihiniz nedir yumurtlama zamanınızı biliyor musunuz regl aralığınız nedir ? Belirti hissediyor musunuz bunları söyler misiniz bize lütfen ?
 
7

7gün

Forum Okuru
benim adet döngüm sağlamdır yani kendimi bildim bileli 28-30 gün arasında sürekli olurum bu arada en son 25 12 2018 de adet oldum ve bir iki aydır deniyoruz bu arada yumurtlama dediğiniz günü nasıl bulacağım yardımcı olur musunuz
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar öncelikle sizde hamilelik belirtisi var mı yok mu yazmamışsınız ama incelemeniz açısından

İLK HAMİLELİK BELİRTİLERİ

Başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. Onun haricinde 19 gün olmuş siz adet olalı daha zamanınız var görünüyor beklemeniz gerekiyor. Yumurtlama ile ilgili hesaplamayı OVÜLASYON HESAPLAMA konumuza bakarak öğrenebilirsiniz sorularınız var ise lütfen çekinmeden bize yazınız.
 
7

7gün

Forum Okuru
tamam çok teşekkür ediyorum yumurtlama günü değil de ben adetten bir hafta on gün sonra oluyor diye biliyorum hesaplamaya baktım ve ortalaması buna denk geliyor tamda ilişki günlerimiz diyebilirim. Bunun haricinde ilk belirtilere baktım ama şu sıralar gebelikle ilgili herhangi bi belirti vs hissetmiyorum daha erken diye mi ?

bir de gebelik testini ne zaman yapayım sizce?
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Evet belirttiğiniz gibi henüz erken konuyu takibe alın lütfen dediğiniz gibi bi 10 gün sonra eğer halen regl olmamış iseniz gebelik testini yapabilirsiniz.
 
7

7gün

Forum Okuru
Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum gerçekten iyiki varsınız. Sorum olurlsa yazayım değil mi? Ay tşkkk :)
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum gerçekten iyiki varsınız. Sorum olurlsa yazayım değil mi? Ay tşkkk :)

Ya ne demek tabiki yazabilirsiniz biz teşekkür ediyoruz. Bunun için açtık 2007 de bu sitemizi. Bu arada GEBELİK BÖLÜMÜNE bakarak daha fazla ayrıntıya ulaşmanız mümkün. Sorunuz olursa buradayız kayıt bile olmanıza gerek yok. Fakat belirtelim bazen sitede online olamıyoruz gecikme olur ise üst üste soru göndermeyin sadece gönderin modernize ile ilgili bir bilgi yer alır üstte ve bekleyin olur mu :)
 
7

7gün

Forum Okuru
Vallahi iyiki varsınız ya tamam bu bölüme de bakacağım. Yok tamam çok fazla üst üste yazmam yazar beklerim sağolun. Allah isteyen her kese yardımcı olsun inşallah tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlarıma da bahsedeceğim burdan ayy rahatladım inşallah hamileyimdir
 
D

Dk00

Forum Okuru
Merhaba..
Mayis ayinin 24 un de beraberlik yasadim ice bosalma olmadi ve su an adet olmam gerekiyor 3 gun gecikti sizce bir risk var midir? Bel agrim var karnimada sancilar giriyor akintim hala beyaz hic bir degisim yok normal de adetim duzenlidir sadece bir defa 3 gun gecikmisti o da olmustu ama su an 4. Gune giriyorum hala bir sey yok
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel birliktelikler gebelikle sonuçlanabilir. Adet gecikmesi gebelik dışında başka durumlardan da kaynaklanabilir. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
 
Üst