Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Bence canm kalmasn hamile şimdi fazla ilişki yanlis bende 19 yaşindaym 1 bucuk yıldr evliyim bende eşimde cocuk istiyorz allah bize nasip eder vede kim istiyorsa Rabbim verir inşallah:)

Merhaba ben 21 yaşındayım bir ay önce 5 haftalık hamileydim ve düşük yaptım çok uzulduk çok istiyoruz sizce nezman hamile kalabilirim yine şuanda folic asit kullanıyorum adetten hemen sonra hamile kalabilir miyim lütfen yardımcı olun çok istiyoruz tabi herşey allah tan ama yardımcı olursanız sevinirim ve Rabbim isteyen herkezede en kısa zamanda hayırlı bebisler versin aminnnnnnnnnnnn

Ben araligin 6da adet oldum 13de temizlendim esimle temizlendigim gun iliskiye girdik bugun 1hafda oldu hastaligim biteli ogunden beri iliskiye giriyoz 1hafdada belli olurmu hamile olup olmadigim neolur cabuk cevap verin

Atkafaslar benimde size bir sorum var sadece merak ediyorum yoksa baska bi neden yok adet olduktan sonra iliskiye girmeden hamile kalinir mi????

ben 3 aylik evliyim 18 ekimde adet oldum temizlendim 25 ekimde gelin oldum ilk geceden hamile kaldim yani adetimin uzerinden 8 gun gecdikden sonra sonu husran oldu 3 haftalik dusuk yaptim kimyasal gebelikdi tutunamamis bebisim rabbim hayrlisini versin isteyen herkese

mrb lutfen soruma cvp verirmisiniz ben aralik 31 2014 te adet oldum ocak 5 bitii ve ayin 6sinda esimle birlikte olduk uc yasinda kizimi kaybettim ve bundan sekiz ay oncedeikinci gebeligime bebegin kalbi durdugu icin son verdiler kurtaj oldum sekiz aydir hamile kalamiyorum korunmadigimiz halde ama suan karnimin alt bolgesinde sislik var ve yumurtlama donemim ayin on ikisine denk geliyomus aksamlarida hafif mide bulantisi oluyo anlayamadim hamile olabilirmiyim acil cvp verirmisiniz lutfen testte yapamiyorum negatif cikar diye korktugumdan lutfen cvp verirmisiniz

hamilemiyim

ben 3bucuk aylik evliyim 11 ayin 3de adet oldum adetim 3 gun sürdü o gün gece esimle birlikte olduk simdi bi haftadir sabahlari hafif bi sekilde mide bulantisi belimde agri va karnimda agrilar basladi acaba hamilamiyim die düsündüm 10 aydada gecikmem olmusdu test yaptigimda negattif cikmisdi simdi yine sonuc negatif cikkarsa die yapmak istemiyorum beni bilgilendirirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler
ya arkdaşlar ben açil cevap istiyorum ben 2 hafta önce adet oldum yaklaşık 1 haftadır her gün 1 veya 2 defa kan gibi kahve rengi akıntım oluyor. eşimle korunuyoduk ama 2 defa kaçırdı. bende tutmz diye umursamdm. ama adetten hemen sonra hamile kalmış olabilirmiyim kaldıysam düşük mü yapyorm? unutmdn söyliyim bende bide kist varmş ama zararsz mış o
etkiliye bilirmi

Arkadaşlar merhaba.benim adetim 7 gün sürüyodu bu ay 9 gün sürdü ve bittiği gün eşimle birlikte olduk.5 gün oldu birlikte olalı ve kasık ağrılarım var.yarın doktora gitsem gebelik varsa HCG değerim yükselmişmidir.1 haftada kanda çıkıyomu kısaca.acil cevap lütfen..

ben eşimle ilişkiye girdim içime boşalmadı fakat ben spermini avucuma alıp içime koyup ayaklarımı kaldırdım hamile kalmam mümkünmü

Ya arkadaşım ben burada daha neler duyacağım sen nasıl spermi avucuna alıp içine koyuyorsun . Nasıl aykırı bir şey hiç okumaz mısınız siz . Güzelim bu öyle eline al yerkeştirle olacak bir şey değil. Akıl fikir ver yarabbi

mrb lutfen soruma cvp verirmisiniz ben aralik 31 2014 te adet oldum ocak 5 bitii ve ayin 6sinda esimle birlikte olduk uc yasinda kizimi kaybettim ve bundan sekiz ay oncedeikinci gebeligime bebegin kalbi durdugu icin son verdiler kurtaj oldum sekiz aydir hamile kalamiyorum korunmadigimiz halde ama suan karnimin alt bolgesinde sislik var ve yumurtlama donemim ayin on ikisine denk geliyomus aksamlarida hafif mide bulantisi oluyo anlayamadim hamile olabilirmiyim acil cvp verirmisiniz lutfen testte yapamiyorum negatif cikar diye korktugumdan lutfen cvp verirmisiniz

Allahım sabırlar versin . Güçlü bir kişiliğiniz var sanırım hem 3 yaşında kızını kaybettin üzerine hamile kaldın onuda kaybettin ve hamilelik için uğraşıyorsun. Allahım kızını cennete koydu köşk yaptı ona dilerim sende ona layık bir annesindir (asla şüphem yok) evlat sevgisi bçyle bir şey işte mevlam muradına erdirir inşallah seni güzel kardeşim

Geri