Amerikan mutfak bölme fikirlerinize ihtiyacım var

L

Ladynuran

Forum Okuru
Amerikan mutfak bölme fikirlerinize ihtiyacım var

Amerikan mutfak bölme melek kadınlar kulübü Amerikan mutfak bölme fikirleri forum'da.​

Kızlar evimin mutfak kısmında biraz değişiklik yapmak istiyorum ama fikirlerinize ihtiyacım var. Mutfağımı amerikan mutfak bölme yapsam sizce nasıl olur yani kullanışlı mi sizce? Biraz modern olsun istiyorum aslında. Ama tamamen açık olsun istemiyorum örneğin oturma odam ve mutfak arasında bölme gibi bir şey yapmak istiyorum. Tamamen bölünmesin ama amerikan mutfak da olsun yani.

Merhabalar
Amerikan mutfak modeli özellik olarak salon ya da oturma odası ve mutfak arasında herhangi bir bölme duvarın olmaması demektir yani iç içe olan bir mutfak modelidir. Sizin istediğiniz sanıyorum ki mutfak ve oturma alanının arasında ufak bir bölme ufak bir kapatma tarzında istiyorsunuz diye düşünüyorum. Yani mutfak ve oturma alanı ne çok kapansın ne de çok açık olsun. Bunun için bölme tarzında çok alternatifler var isterseniz mutfak ve oturma alanı arasında cam paravan isterseniz farklı salon mutfak ayırma yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar mekanınızı hem modern gösterecek hem de güzel bir ayrıştırmada yapacaktır tabii ki bu bölme %100 bir bölme olmayacaktır istediğiniz gibi. Modelleri incelediğimde özellikle cam sürgülü kapı modeline bayıldım çok şık istenildiği zaman kapanıyor istenildiği zaman çok açık bir şekilde bırakılıyor ama cam kapı harika görünüyor. Çok beğendim iki modeli de sizinle paylaşıyorum daha farklı çok daha değişik modellerde var ama alttaki sürgülü kapı modeli benim çok hoşuma gitti hem çok ferah hem de çok şık görünmekte. İşte en beğendiğim iki Amerikan mutfak bölme modeli.

images (1).jpeg

Yine bir alttaki örnekte gördüğünüz gibi tam bir kapanış olmamış ama çok şık bir mutfak ve yemek odası oturma odası arası bölme görmekteyiz. Bu sizin evinizin alanına ve zevkinize kalmış bir şeydir. Ama bölmelerin dekorasyona çok güzel bir hava kattığı da kesin.

images (2).jpeg

Yine size bir fikir vermesi açısından aşağıya bir link bırakıyorum. "2014 Amerikan mutfak modelleri"

Geri