Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Merhaba arkadaşlar, ben beş yıllık evliyim, bu ay ilk aşılamamı oldum. Bugün 12.günüm cok az sarı kahvemsi lekelenmem oldu pecetede, iki gündür de kasiklarimda ağrı var. Normalde üç gün sonra regl olmam lazım ama erken mi basliyor acaba, acaba testmi yaptirsam kandan yoksa erken mi yaniltici olur mu kafam cok karıştı kızlar, umudum da gittikce azaliyor tabi bi yandan... :(

Merhaba stres yapmayın olumsuz düşünmeyin.Belirtiler mens belirtisi olabileceği gibi gebelik belirtisi de olabilir.14. gün hcg testi yapabilirsiniz.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Son düzenleme:
merhaba canım 12. günün ise test yaptıra bilirsin varsa çıkar zaten. bide aşılamadan sonra bebek yok ise 14. veya 15.gün falan adet olursun ben iki kez yaptırdım birinde 14.gün birinde 15.gün adet oldum. ve iksinde de sürekili kasık ve bel ağrısı yaşadım özellikle 10 günden sonra daha çok oluyordu. stres yapma hayılrısı nı dile . birde aşılama da çok şans olmuyor doktorum aşılama yapmayalım direk tüp demşti. ben iki kes istedim aşılamayı. bendce daha fazla deneme 5 yıl olmuş senin yapabiliyrsanız bence direkt tüp bebek deneyin. benim daha 2 yıl olmadı biz tüp bebek yaptıracağız beklemek istemiyoruz. aşılamada hem madd hem stres vücut tabii hormon yüklemesi insan yıpranıyor .

Çok teşekkürler arkadaslar inanın tuttu tuttmadıdan ziyade bu sureçler ve beklemek daha yorucu ve stresli bugun de kahve lekelenmem devam ediyor. En iyisi artik gidip kan testi yaptirayim hem kafam rahatlasin hem de doktoruma giderim yeni ay icin ne yapilacagini konusuruz. Bir kez daha aşılama demisti ama bakalım hayırlısı.

Arkadaşlar doktorumu aradım, sakin ol dedi öncelikle :) eger adetin tam başlarsa yarın, başlamazsa çarşamba yani aşılamamın 14. gününde kan tahlili yaptır dedi. Adet olsam bile test yaptirmam gerekiyormuş. Yarını bekliyelim bakalım. Sizin de başınızı sisirdim ama pek de kimseyle paylasilmiyor boyle şeyler. Anlayabilecek birileriyle paylaşmak rahatlatiyor insanı...

Aynen sakin ol stres yapma kesinlikle sters olacağı varsa da oldurmuyor . Doktorunun dediğini dinle. Hiç sorun değil insan gerçekten anlatacak birilerini arıyor. İstediğini sor bir fikrim varsa yardımcı olurum

Selam kızlar, bugün aşılamamın 14.günü adetim başladı. Doktorum yine de tahlil yaptirmamı istediği için kan verdim. Değerim 0.65, yani bebiş yok :( üzüldüm mü tabii ki evet ama en azindan kesinleşti ve yolumuza devam edicez. Yarın doktor kontrolüm var, sanırım 2. aşılamayı da yapicaz. Ne diyelim hayırlısı olsun...

Hayırlı sı olsun canım çok fazla düşünme üzülmeyin lütfen ikinci si olur inşallah . Aşılama da zaten çokta şans yok diyorlar . Benim ki lerde tutmadı . Birde doktorun aşılam dan sonra ki günden itibaren eşinle birliktelik önerdi mi? Benim doktorum önermişti . Şans artıyormuş . 10 . Güne kadar gün aşırı olarak demişti .

Hayırlı sı olsun canım çok fazla düşünme üzülmeyin lütfen ikinci si olur inşallah . Aşılama da zaten çokta şans yok diyorlar . Benim ki lerde tutmadı . Birde doktorun aşılam dan sonra ki günden itibaren eşinle birliktelik önerdi mi? Benim doktorum önermişti . Şans artıyormuş . 10 . Güne kadar gün aşırı olarak demişti .

Evet benim doktorum da gün aşırı önerdi aynen...

Geri