babam git gide çoçuklaşıyo

deryaliyim_21

Üye
Üye
babam git gide çoçuklaşıyo
herkez bişeyler yazıyo bari ben de bişi anlatım.kız kardeşim ünlü birinin hayatını ingilizce olarak hazırlayacak ve ünlü biri olarak mustafa ceceli yi seçti.bizim evde yazıcı yok resimleri babama gösterdi.iş yerinden çıkarırmısın diye.babamda bu mustafa ceceli değil diye çoçuk gibi inatlaşmaya başladı.neyse güldük geççtik.. ta ki dün akşama kadar babam televizyon izlerken hayatımda ilk defa gördüğüm bi kılarnetçiyi aha mustafa ceceli bu diye gösterdi .biz yine hep beraber gülmeye başladık.ben dedim ki baba olurmu öle şey ben bu adamı ilk defa grüyorum ne mustafa cecelisi deyince babam bi anda kaldırdı ALLAH CANINI ALSIN dedi.bi anda sinirlendim bende ben daha gencim allah can alacaksa seninkini alsın dedim.şuan keşke sölemesydim diyorum demesine ama.ağır geldi bi anda.çoçuk gibi küstü üstelik.hiç düşünmezmi kendisi söylediğinde benim de canımın öle yandığını.çoçuk gibi küstü üstelik hem suçlu hem güçlü.hürrem sulatanıda izletmedi.kumandayıda vermedi neyse ya öle işte

eee yaşlılar böyle deryacım yaşlandıkça çocuk gibi olurlar küserler darılırlargördükleri herşeyi yemek isterler yasak olmasına rağmne :D:D söylenirler ağlarlarr yaşlılık iştee
gençken niye yapmıyolardıı yaşlandıkça çocuk gibi olurlarr

doğa kanunu önce sen çocuksundur onlar seni büyütür gözetir bakar zaman geçerrr sonra onlar çocuk gibi olmaya başlar senin ilgine ihtiyaç duyarlarr:)

keşke o lafı demeseydin ama olmuş bikere üzülmede ama unutma baban yaşlanıyorr allatn alın git gide daha da çocuklaşacaktır emin ol allah kolaylık versin

evet öyle dememek lazım yaşlanınca cocuklaşıyorlar biraz sen gencsin biraz alttan al sende inatlaşma babanla ne diyosa evet odur de gec gönlü olsun baba duası cok önemlidir üzmemeye gayret et cnm

ileride bizlerinde birer anne baba olacağımızı düşünüp ona göre hareket etmek lazım. İnsanların yaşları ilerledikçe çocukluğuna dönerlermiş bu gerçektende doğru. baban kaç yaşında olursa olsun o babadır. yarın bir gün babanı kızmak için bile bulamayabilirsin. gülüp geçmek yada evet baba o değil diyerek konuyu kapatabilirdiniz. biz anne ve babamıza ne edersek ileride aynı şeyleri kendi evlatlarımızda bizlere yapacak bunu sakın unutma :)

Aynen bende arkadaşlarıma katılıyorum insanın yaşı geçtikçe daha bi hassaslaşıyor duyguları değişiyor... Boşver sen Babanın gönlünü al.. Emin ol öyle bi lafı içten etmemiştir... Bence git babandan bi özrünü dile inan bana büyütülcek bişi yok tatlım;);)

Geri