Baskıncı namı boşa denmiyor bana...

kızlar nihayet anlaştılar..
Eniştem bize yakın bir yerden ev tutacak. Kontrolümüzde olacak
Bu şartla tekrar birleşiyorlar:D
hayırlısı olsun canım.
Damat anladı tabi senin gibi sert kayaya çarptığını..
Sık sık eniştene görün derim.:D
Mutluluklar kardeşinin olsun.

iyi yaw birleşinler tabi sende boyuna kontrol edersin hatta bence evin en vakit harcadıkları yere senin sinirli bi resmini assın kardeşin ozaman heç bişi yapamaz yada şener şenin filmindeki gibi ip çekin evlerin arasından zil ucunda oldumu bişi alahhhhhh kim tutar bhandanı anammmmmmmmmmmmmmm yazık adama gı hahaha :haha:

Cnm inş hayırlısı olur:) Umarım herşey gönlünüzce olur ama malesef bu tür erkekler düzelmiyor bi süre sonra aynı haltı yiyorlar :( Gözlerını ve elini sakın çekme üstlerinden. anladığım kardeşin içine dönük biri ama çok daşanslı senin gibi bir ablaya sahip:)

bence şanslıymışsınız kızın evine gidipde karşı konulmakta vardı hadi babası annesi kızına sahip çıksaydı deseydiki siz erkeğinize sahip çıkmıyosanız benim kızımın suçu ne?Ne yapacaktınız o zaman?Ne cazgır aileler var size denk gelmemiş gerçekten şanslıymışsınız ne diyeyim.

bence şanslıymışsınız kızın evine gidipde karşı konulmakta vardı hadi babası annesi kızına sahip çıksaydı deseydiki siz erkeğinize sahip çıkmıyosanız benim kızımın suçu ne?Ne yapacaktınız o zaman?Ne cazgır aileler var size denk gelmemiş gerçekten şanslıymışsınız ne diyeyim.

Cazgırmı?? Oraya giden herşeyi göze almıştır..
Erkek herzaman müsaittir. Kız yada kadın önce kendine sahip çıkmalı. Kadın kızına sahip çıkıyorsa o kızının ne olduğunu kabul edeek kadar acizdir derim....
Bu yorumunda hiç akıllıca değil.

handan teyzeciğim(abla diyemiyorum çünki heralde annem yaşında olabilirsiniz:)) siz ne kadar süpermişsiniz böyle hiç üşenmeyip saat 6 da qitmişsiniz :)

Geri