Ben aşık oldum..

bende ESER YENENLER e aşığım ama bu hayranlıktan öteye gitmiyor maleseff gulen kiz :))

ya uzun zamandır giremedim bunun için üzgünüm ama aşık olduğum kişiyi söylemeye utanıyorum ama baş harfini vereceğim sizi meraklandırmak istemiyorum ama ne bileyim söyleyemiyorum da aynı zamanda A ile başlıyor çok üzgünüm ama gerçekten içimde birşey engel oluyor söyleyemiyorum ama ona hala deliler gibi aşığım

ya uzun zamandır giremedim bunun için üzgünüm ama aşık olduğum kişiyi söylemeye utanıyorum ama baş harfini vereceğim sizi meraklandırmak istemiyorum ama ne bileyim söyleyemiyorum da aynı zamanda A ile başlıyor çok üzgünüm ama gerçekten içimde birşey engel oluyor söyleyemiyorum ama ona hala deliler gibi aşığım

yahu neden utaniyorsun sanki taniyormuyuz seni soylesen bile kimbilir kac hayrani vardir bas harfini verdinde a ile baslayan bir suru sanatci var nerden bilelim kim haha

ay vallah merak ettim anacım bende :D tatlım söyle utanma bak,bi bakarsın forumdan aşkının tanıdığı çıkar sana yardımcı olur falan görüşür buluşur hatta şapur şupur öpersn :D(hayal kurmak bedava :)) heycanla bekliyoruz ismiiiiiii hahaha

ama onun sevgilisi var sevgilisi çok çok iyi biri dinle sevgili deki hande var ya onun sevgilisi eğer biliyorsanız biliyorum deyin ya da bana mesaj atın burada ismini söylemeyin lütfen

alp kirsanmi :)

- - - Updated - - -

dizidekinin adi mehmetmis realdede alp kirsanla beraber galiba oyle duydum simdide baktim bas harfide A olduguna gore alp :D

ya buraya yazmayın dedim ya of ya neyse artık olan olmuş evet baş HARFİ A olan gerçekteki sevgilisi ama galiba ben onun hayranıyım çünkü ne bileyim o kızla beraber olduğunu duyunca üzülmedim tam tersine sevindim hatta ama çooooooook tatlı
images

sizce tatlı değil miiiii

Geri