benimle dır dıra varmısınız.....

simdide ben sorayim size bir soru.. Esinizden bir 4 Ay ayri kalmak zorundasiniz... Dayanmak icin ne yaparsiniz... Nasil katlanirsiniz bu süreye.... yoksa oh gitti basimi dinleyimmi dersiniz hahaha
ben gecen yaz kendımı ölduruyodum az daha tatıle gıdıyo dıyo tıtanım sahııt yanı sende cok guzel sabır var sole esımde ıstemez ayrı kalmamızı :D:D allahım sana bool boool sabır versııın e bıraz da kafa dınle amaaaaaaaan :D:D

ben gecen yaz kendımı ölduruyodum az daha tatıle gıdıyo dıyo tıtanım sahııt yanı sende cok guzel sabır var sole esımde ıstemez ayrı kalmamızı :D:D allahım sana bool boool sabır versııın e bıraz da kafa dınle amaaaaaaaan :D:D

mavicim bu şimdi kızın içine ateş atmakmı yoksa rahatlatmakmı :) hem ayrı kalmak kötü diyosun,hemde kafa dinle hahaha şaka bi yana zor bence en güzel günleri kocadan ayrı geçirmek Allah sabır versin smicim.bende kolay kolay kocamı evde bırakıp biyere gidenlerden değilim.kocam varsa heryerde kalırım yoksa baba evi bile batar.insanın kendi evi gibisi yok.tez zamanda kavuşursunuz inşallah.

benım kaynanamın kaynanası oleydıs kocası evdeyken dısarı cıkmazmıs annemler bana onun adını takıp konususyolar hahaha aslında smı yı ben cok sevıyorum emınım cocugunu bır an once rahatlıkla dogurup gelıcek tr memelekete :D:D

titanım ben bu cevabına tek bır sey derıım yanılıyosuuun :D:D

Valla mavi, zevk meselesi sen beğeniyor olabilirsin ama bu kadının üst bacağının biri normal bir insanın iki bacağı kalınlığında ve bana göre erkek bacağından farksız. Öyle at semeri gibi bir totoyla da aynı bir hilkat garibesine benziyor bana göre :D:D Yazık :D:D Bu arada sayende günaha da girdim, günahı senin boynuna konuşturdun beni zorla :D:D

Valla mavi, zevk meselesi sen beğeniyor olabilirsin ama bu kadının üst bacağının biri normal bir insanın iki bacağı kalınlığında ve bana göre erkek bacağından farksız. Öyle at semeri gibi bir totoyla da aynı bir hilkat garibesine benziyor bana göre :D:D Yazık :D:D Bu arada sayende günaha da girdim, günahı senin boynuna konuşturdun beni zorla :D:D

tıtanım ole bı anlattın kı kadından ıkı sanıyede tıksındım yaa hahahaha cok tatlısın yaa gulmekten catladıım kimse gormesın dıye gızlı gızlı guluyom hahaha cakan delı sanacak hahaha

ayrıyetten evde spor yapın kızlar eğer kilo verirseniz vücudunuz toparlamadan sarkar.evde ufak hareketler yaparaktan bunu önlersiniz.hem daha hızlı kilo verirsiniz bu sayede.spor & diyet kardeşliği

tıtanım ole bı anlattın kı kadından ıkı sanıyede tıksındım yaa hahahaha cok tatlısın yaa gulmekten catladıım kimse gormesın dıye gızlı gızlı guluyom hahaha cakan delı sanacak hahaha

Mavi daha başka yerler yazardım da uygun olmaz, bununla idare et :D:D

kızlar ben pazartesı dıyete baslıycam benımle bırlıkte aysefeyza da baslıycakmıs eger sızde katılmak ıstersenız buyrun hep beraber baslayalım :D:D

Mavi diyet bölümüne topik aç, eminim başlayan olur, hatta ben bile dahil olabilirim uyarsa :tik:

Geri